середа, 12 грудня 2018 22:03

"Шахтар" не зміг перемогти "Ліон"

Зовсім скоро розпочнеться вирішальний для "Шахтаря" маатч в цьогорічній Лізі чемпіонів. В Києві, на НСК "Олімпійський" "гірники" прймають французький "Ліон". Українській команді для виходу в плей-оф потрібна тільки перемога. У випадку нічиєї "донеччани" гарантовано зіграють на весні у Лізі Європи.

Турнірна таблиця перед заключним туром
Здобути перемогу над французами "гірникам" під силу. В першому матчі команд "Шахтар" вів у рахунку 2:0, але в кінці поєдинку розслабились та втратили перемогу - 2:2.
Обслуговувати матч будуть:
Головний арбітр: Бйорн Куйперс

Асистенти: Сандер ван Рукел, Ервін Зейнстра, Денніс Хіглер, Пол ван Букел

Резервний арбітр: Маріо Дікс (всі - нідерланди)

Стартові склади команд:
Шахтар: Пятов – Матвієнко, Хочолава, Кривцов, Ісмаїлі – Марлос, Степаненко, Майкон, Коваленко, Тайсон (к) – Мораєс

Ліон: Лопеш – Тете, Марсело, Денайєр, Менді – Тусар, Марсал – Фекір (к), Траоре, Ауар – Депай

Стартовий свисток!
Розпочався матч з невеликої затримки - хтось із вболівальників кинув фаєр на поле і стадіон затягнуло димом.
7' Спокійний початок, не форсують подій команди. Поки що пристосовуються до поля, а воно сьогодні буде доволі в'язким, через сніг.
8' Перша жовта в матчі. Марсело отримав "гірчичник".
14' "Ліон" взяв ініціативу в свої ноги. Створюють вони тиск на ворота Пятова, але поки без ударів.
19' Ох і пощастило ж зараз "гірникам". Траоре вийшов віч-на-віч з Пятовим, але Андрій в останню мить викинув ногу та парирував удар.
22' Гоооооооооооооооол! Реалізовують "гірники" перший же створений момент! Затяжна атака завершилась тим, що Ісмаїлі накрутив кількох захисників та видав ідеальний пас на Мораеса, йому залишалось лише влучити у ворота та не влучити у воротаря, і він з цим завданням впорався. 1:0
28' Малюнок гри не змінився, "Ліон" тримає м'яч на половині "донеччан", але майже без ударів по воротах. "Шахтар" чекає на слушний момент для контратаки.
33' Мораес зазнав ушкодження. Лікарі на полі. Схоже, нічого серйозного з Жуніором, повертається він на поле.
40' Активізувались "гірники" наприкінці тайму. Але до логічного завершення довести свої атаки не можуть.
45' А от останні хвилини за "Ліоном", мали гості кілька моментів, але поки нашій команді щастить.
Перерва!
Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 48% - 52%

Удари (в площину) 1(1) - 11(4)

Фоли 4-9
Другий тайм!
54' Тривожний дзвіночок для "донеччан". Фекір забив м'яч, але його скасував арбітр. Метровий офсайд був у французького гравця.
60' "Ліон" більше володіє м'ячем та регулярно створює моменти біля воріт Пятова. "Гірникам" потрібно переводити гру в центр поля.
65' Гол! Фекір скористався провалом захиснків, та метрів з 15 потужно пробив під поперечину. Тепер "гірникам" треба йти вперед та забивати. 1:1
70' Гості контролюють м'яч на своїй половині поля. "Шахтар" поки нічого з цим вдіяти не може.
80' "Ліон" всіми силами намагється "засушити" гру, затягують час. Господарі поля, в свою чергу, намагаються всіми силами йти в атаку.
87' "Шахтар" штурмує ворота гостей, а ті всіми силами тягнуть час.
90' Чотири хвилини додає арбітр, чотири хвилини є в "гірників", щоб вирвати путівку в плей-оф.
Фінальний свисток!
На жаль, "гірники" не змогли переграти "Ліон" та вилетіли з Ліги чемпіонів у Лігу Європи.
Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" не зміг перемогти "Ліон"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua