вівторок, 26 листопада 2019 21:34

"Шахтар" здобув нічию в Манчестері

"Шахтар" досі не забивав "Сіті" в Манчестері

Добрий вечір!

Донецький "Шахтар" утретє поспіль приїхав до Манчетера, сподіваючись вибороти бодай нічию в матчі проти "Сіті". Дві попередні спроби завершилися поразками – 0:2 і 0:6.

Для прихильників "Шахтаря" не менший інтерес викликає матч у Мілані, де зустрічаються суперники по групі – "Аталанта" із загребським "Динамо". Вболіваємо за перемогу команди Малиновського. У такому випадку в останньому турі доля другої путівки в 1/8 Ліги чемпіонів буде в руках і ногах гравців "Шахтаря".

Поки в "Шахтаря" і "Динамо" однакова кількість очок – по 5. "Аталанта" має одне, у "Сіті" – 10.

Тим часом стали відомі стартові склади команд:

"Шахтар": Пятов - Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік - Тете, Коваленко, Коноплянка, Мораєс

Запасні: Шевченко, Хочолава, Маркос Антоніо, Соломон, Сіпріано, Сікан, Болбат

"Манчестер Сіті": Едерсон - Канселу, Отаменді, Фернандіньо, Анхеліньо - Родрі, Гюндоган - Бернарду Сілва, Де Брейне, Стерлінг - Жезус

Запасні: Карсон, Уокер, Стоунз, Менді, Марез, Сільва, Фоден

Команди вже на полі. Лунає гімн Ліги чемпіонів.

Поєдинок почався, а на трибунах ще є вільні місця.

4 хв. Зіграно 3 хвилини, а для "Шахтаря" ще нічого страшного не сталося. Спокійно грають гості.

Агуеро у віп-ложі обіймається з гарненькою блондинкою. Поки на це цікавіше дивитися аніж на футбол.

8 хв. Та повернімося до наших баранів. Коваленко ледь не обікрав Фернандіньйо, але бразилець не дав себе пошити в дурні.

10 хвилин зіграно. "Сіті" думає, що перемога сама впаде до ніг.

14 хв. Перший удар у площину. Де Брьойне двічі дали подати з правого флангу й другий простріл завершився ударом Гюндогана.

15 хв. Супермомент у "Шахтаря"! Тете обікрав голкіпера й вийшов на порожні ворота. Замість пасу на Мораєса, вирішив бити сам й удар встиг заблокувати захисник.

17 хв. Знову Тете ледь не вийшов сам на сам. Коваленко віддав засильний пас на молодого, гарячого бразильця. Ех!

20 хв. Або "Сіті" не страшний, або "Шахтар" знахабнів до краю! Ідуть уперед гірники.

22 хв. Коноплянка на своїй половині сміливо йде в обіграш. Бернардо Сілва до такого не готовий, тому фолить португалець.

В паралельному матчі "Аталанта" й "Динамо" Загреб грають у нульову нічию. Зате Моуріньйо програє "Олімпіакосу" вдома – 0:2. Дрібниця, а приємно!

25 хв. Тете обрізався, але П'ятов намертво бере удар Бернардо Сілви.

28 хв. Ще один момент у "Шахтаря". Після пасу Мораєса Патрік бив із лінії карного майданчика, але запустив м'яч по горобцях.

А тим часом "Аталанта" відкрила рахунок у матчі з "Динамо" – 1:0. Поки все йде за планом.

31 хв. Ух! Отаменді бив, але П'ятов забрав удар намертво.

34 хв. Нудьгують глядачі на стадіоні.

36 хв. Мораєс лежить і тримається за праву сідницю. Непорядок! Але зрештою оживає бразильський українець.

38 хв. Поки Коваленко кращий на полі в складі обох команд. І це не іронія! Всюди встигає Віктор.

43 хв. "Сіті" підтискає, але без особливої небезпеки.

Все, перший тайм позаду. Як не дивно, нульова нічия на табло.

В паралельному матчі "Аталанта" перемагає "Динамо" – 1:0 після голу Мурієля з пенальті.

Другий тайм розпочали команди.

48 хв Кружляли "городяни"навколо карного майданчика "Шахтаря", але не змогли виторгувати бодай кутовий.

А між тим 52 тисячі глядачів прийшли на гру. Цілком незле.

51 хв. Де Брейне прострілював із правого флангу, але П'ятов ґав не ловив.

54 хв. Степаненко і Патрік одночасно лежать на газоні й страждають від болю.

А що там у нас в паралельному матчі? А в паралельному матчі "Аталанта" веде 2:0.

56 хв. Гол! І в нас забивають господарі. Ілкай Гюндоган відзначився після ідеального пасу Жезуса – 1:0.

61 хв. Стерлінг сам на себе не схожий. Ударив аби куди після пасу Де Брейне.

63 хв. Ініціатива знову в господарів. Б'ють, розхитують, б'ють і розхитують.

65 хв. Заміна в "Шахтарі". Замість Коноплянки на поле вийшов Манор Соломон. Невдалий матч для Євгена.

69 хв. Гол!!! Коваленко почав атаку, віддав на Мораєса, той на Додо, а бразилець на свого улюбленця Соломона просто в центр карного майданчика. Удар і гол. Все просто! – 1:1

70 хв. І тут же Жезус ледь не карає нас. Кривцов виніс м'яч із порожніх воріт!

А ще раніше Давід Сільва вийшов замість Кевіна Де Брейне.

В Мілані поки все без змін – 2:0. А от "Тоттенгем" уже попереду в матчі з "Олімпіакосом" – 3:2

79 хв. Кривцов знову виносить м'яч після небезпечного прострілу Сільви. І заміна в "Шахтарі". Маркос Антоніо замість Коваленка.

82 хв. Ісмаілі бив по своїх воротах, але П'ятова таким не злякаєш.

86 хв. До речі, щирий українець Соломон забив перший гол українських команд в Манчестері.

88 хв. Я щось писав про удари по горобцях? От Отаменді показав удар по горобцях. Боюся, якби до знаменитого манчестерського цвинтаря не долетів м'яч.

90 хв. Остання заміна в "Шахтарі". Юний Сікан вийшов замість травмованого Мораєса.

Все! нічия – 1:1. "Сіті" виходить до наступного раунду. "Шахтар" здобуває цінне очко.

"Шахтар" має шість залікових балів і перебуває на другому рядку турнірної таблиці. В "Динамо" Загреб лишилося 5, а в "Аталанти" – 4. Тепер усе вирішить останні тур. Гірникам треба перемога над італійцями, але за певних обставин може влаштувати і нічия.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здобув нічию в Манчестері». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua