неділя, 06 листопада 2016 22:24

"Шахтар" втримав перемогу над "Олександрією"
10

Донецький "Шахтар" переміг "Олександрію" у виїзному матчі 14-го туру української прем'єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 2:1.

Обидва голи "гірники" забили у першому таймі. На 12-й хвилині Дентіньо скористався передачею Бернарда і ударом з меж штрафного майданчика відкрив рахунок у матчі. На 39-й хвилині "гірники" подвоїли перевагу. Ісмаїлі з лицьової лінії віддав пас під удар на Факундо Феррейру, а аргентинець зблизька вразив ворота суперника.

На початку другого тайму "Олександрія" відіграла один гол після того, як Роман Яремчук скористався грубою помилкою Даріо Срни, вийшов один на один з Андрієм П'ятовим і легко його переграв.

ЧИТАЙТИ ТАКОЖ: Сидорчук приніс "Динамо" перемогу над "Дніпром"

Після цієї перемоги "Шахтар" продовжує очолювати турнірну таблицю, випереджаючи "Динамо" і "Зорю" у турнірній таблиці на 8 очок. "Олександрія" залишилася на п'ятому місці у чемпіонаті.

Олександрія - Шахтар - 1:2 (0:2)

Голи: Яремчук (46) - Дентіньо (12), Феррейра (39)

Олександрія: Леванідов, Микицей, Басов, Шендрик, Цуріков, Козак (Чорний, 68), Огиря, Запорожан, Пономар, Грицук (Полярус, 46), Яремчук (Куліш, 85)

Шахтар: П´ятов, Срна, Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Фред (Степаненко, 81), Малишев, Марлос, Дентіньо, Бернард (Борячук, 90+4), Феррейра (Коваленко, 76).

Попередження: Цуріков, Яремчук, Шендрик, Полярус - Срна, Фред, Бернард, Ісмаїлі.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" втримав перемогу над "Олександрією"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua