четвер, 31 січня 2013 19:02

"Шахтар" в Іспанії двічі забив ЦСКА

Мхітарян та з ЦСКА не залишився без влучного пострілу. Фото: shakhtar.com

31 січня в третьому матчі на міжнародному турнірі "Копа дель Соль" в Іспанії зустрічалися донецький "Шахтар" і московський ЦСКА. Чинний чемпіон України здобув перемогу над "армійцями" з рахунком 2:0.

"Гірники" відкрили рахунок на самому початку другого тайму, коли Генріх Мхітарян фінтом поклав Сергія Чепчугова і переправив м'яч у порожні ворота.

Остаточний рахунок команда Мірчі Луческу встановила завдяки Луїсу Адріано, який на 61-й хвилині без проблем переграв воротаря червоно-синіх.

Донецький клуб здобув третю перемогу на цьому турнірі і вийшов у фінал, де зіграє 2 лютого з польським "Відзевим".

"Копа дель Соль"

Червона група. 3-й тур

Шахтар (Донецьк, Україна) - ЦСКА (Москва, Росія) - 2:0

Голи: Мхітарян, 47 (1:0); Адріано, 61 (2:0).

Попередження: Коста, 38; Адріано, 52; Мхітарян, 54 - Нетфуллін, 71.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" в Іспанії двічі забив ЦСКА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua