вівторок, 27 жовтня 2020 19:27

"Шахтар" урятував нічию в матчі з "Інтером"

"Шахтарю" краще не згадувати останню зустріч команд. Фото Рейтер

Добрий вечір!

Не встигли вихолонути емоції від першого туру Ліги чемпіонів, як уже треба грати другий тур. Сьогодні в Києві зійдуться "Шахтар" і "Інтер". Здавалося, що ще два місяці тому в півфіналі Ліги Європи ми отримали вичерпну відповідь на питання: хто сильніший? Але два місяці у футболі – величезний термін.

Ще минулого тижня здавалося, що немає для гірників гіршої команди аніж мадридський "Реал". Але після блискучої перемоги в Мадриді статистика для підопічних Каштру трохи покращала. "Інтер" виграв у "Шахтаря" два матчі з трьох при різниці м'ячів – 8:1. Але всякі серії мають здатність закінчуватися. Сподіваємося, що це станеться сьогодні.

Можна навіть точно спрогнозувати буде чи не буде перелом. Якщо донецька команда викрутиться з лещат міланського пресингу – матиме шанс на успіх. В іншому разі результат серпневого матчу може повторитися. Про все це дізнаємося за дві години.

Стали відомі стартові склади команд. "Шахтар" випустив тих же гравців, які перемагали "Реал".

"Шахтар": Трубін, Корнієнко, Бондар, Хочолава, Додо, Майкон, Марлос, Соломон, Тете, Маркос, Дентіньо

Запасні: Пятов, Шевченко, Матвієнко, Сіпріано, Вітао, Болбат, Степаненко, Тайсон, Патрік, Вакула, Судаков, В'юнник

"Інтер": Ханданович, Бастоні, де Врей, Д'Амброзіо, Янг, Відаль, Брозович, Барелла, Хакімі, Мартінес, Лукаку

Запасні: Паделлі, Станкович, Коларов, Дарміан, Раноккія, Веццоні, Бонфанті, Пінамонті, Моретті, Наінгголан, Перішич, Еріксен

Команди виходять на поле "Олімпійського".

Гра почалася!

2 хв. "Інтер" знову кидається в шалений пресинг, а "Шахтар" пробує вийти з-під нього.

5 хв. Гірники спробували атакувати правим флангом, але вперлися в захист, ніби в стіну.

8 хв. Поки що в захисті гості просто зразкові. Аж не віриться, що можна здолати цей мур.

11 хв. Поки атаки "Інтера" гостріші. Максимум "Шахтаря" – наблизитися до воріт.

14 хв. Зашкандибав Дентіньо. Можливо, буде перша заміна. Так і є. Тайсон на полі.

16 хв. Пощастило гірникам! Лукаку продавив Хочолаву , але Трубін виручив. Згодом Мартінес влучив у поперечку!

18 хв. Варела виходив сам на сам і пробив у Трубіна. Постфактум суддя свиснув офсайд.

20 хв. Хакімі легко розхитав Корнієнка, але у ворота не влучив. Тиснуть гості й гол назріває.

23 хв. На лівому фланзі захисту "Шахтаря" гуляє вітер.

25 хв. В паралельному матчі "Баварія" вже забила "Локомотиву" в Москві. Відзначився Горетцка. А тим часом Майкон уперше ударив по воротах "Інтера". Дуже слабко й дуже неточно.

27 хв. Янг як хлопчика обіграв Додо і віддав на Лукаку. Ромело віддав неточний пас під удар.

31 хв. "Шахтар"включив збірну України й грає на відбій. Поки вдається.

32 хв. Бастоні отримує жовту в гостей. Збив Додо.

36 хв. Маркос Антоніо вперше влучив у площину воріт. Але це ще не гострота.

38 хв. Д'Амброзіо в явному офсайді, але судді розчухалися лише через хвилину.

41 хв. Бондар у підкаті відбирає м'яч у Відаля, але суддя призначає дуже небезпечний штрафний.

43 хв. Ще одна поперечка! Лукаку бив і Трубін кінчиками пальців перевів м'яч.

44 хв. Каштру кричить на своїх підопічних. Нікому зараз не подобається гра гірників.

45 хв. Соломон призвичаївся до фінтів Хакімі й не дає себе обвести більше. Прогрес!

І свисток на перерву. Відбилися – основний підсумок першого тайму.

Другий тайм почався.

47 хв. Відаль упав під ноги Тете і зірвав атаку "Шахтаря". А суддя свиснув штрафний на користь гостей. Дивина!

51 хв. Картина на полі не міняється. "Інтер" атакує, "Шахтар" відсиджується в обороні.

54 хв. Як щастить, то щастить! Брозович бив, Трубін парирував, Мартінес добивав із 5 метрів і не влучив у порожні ворота! 0:0 досі, як не дивно!

57 хв. Хвилі атак накочують італійці. Супервідбій від "Шахтаря".

9 хв. Не пригадую гри, де б "Шахтар" виглядав так жалюгідно! Жодного моменту в гірників за 60 хвилин.

61 хв. Ще одна вимушена заміна в донеччан. Хочолава травмувався і замість нього вийшов Матвієнко.

64 хв. Жовта картка для Відаля. Зірвав атаку Додо.

66 хв. У паралельному матчі все без змін: "Локомотив" – "Баварія" – 0:1.

68 хв. Дуже обережно намагається атакувати "Шахтар". На чужу половину підопічні Каштру йдуть ніби на мінне поле.

70 хв. А "Локомотив", як це не дивно, зрівняв рахунок – 1:1.

72 хв. Заміна в гостей. Замість Мартінеса вийшов екс-баварець Перишич.

75 хв. Трохи вирівняли гру донеччани. Іде атака на атаку. Це вже досягнення.

77 хв. Пенальті намагалися випросити італійці, але болгарський арбітр нічого не бачив і нічого не чув. І добре!

79 хв. Відаль і Д'Амброзіо залишають поле, Еріксен і Дарміан замість них.

82 хв. Тайсону бракує швидкості аби ункнути підкату захисника. А хороша атака могла би бути.

84 хв. Тете не зумів віддати останню передачу на Тайсона після помилки Янга.

85 хв. Янга швиденько міняють на Пінамонті.

86 хв. "Баварія" швидко відновила статус-кво. Кімміх забив – 1:2.

88 хв. Патрік виходить замість Марлоса.

90 хв. Тете так жодного разу за 90 хвилин і не обвів Бастоні. Хоча пробував ось щойно.

90+2. Додо красиво обвів Пінамонті, але це все біля власного карного майданчика.

Все, фінальний свисток! Урятував нічию "Шахтар"!

Інший матч нашої групи "Боруссія" – "Реал" буде зіграний сьогодні в Менхенгладбаху.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" урятував нічию в матчі з "Інтером"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua