середа, 15 травня 2019 23:16

"Шахтар" легко переміг "Інгулець" і виграв Кубок

"Інгулець" майже не чинив опору

Донецький "Шахтар" утринадцяте виграв кубок України. У фіналі, який відбувся сьогодні в Запоріжжі, гірники здолали першоліговий "Інгулець" із селища Петрове Кіровогорадської області – 4:0.

Рахунок у першому таймі відкрив новачок "Шахтаря" бразилець Тете. "Інгулець" помилився при створенні штучного офсайду й Тете невимушено переграв голкіпера.

Згодом він же замкнув флангову атаку чітким ударом – 2:0.

На 45 хвилині рахунок став розгромним. Тайсон віддав чудовий розрізний пас на Мораєса і Жуніор технічно переграв воротаря.

У другому таймі гірники забили лише раз – Манор Соломон перекинув голкіпера і влучив у дальній кут – 4:0.

Голи:
1:0 - 28 Тете, 2:0 - 39 Тете, 3:0 - 45 Мораєс, 4:0 - 65 Соломон.

Це вже тринадцятий Кубок України виграний "Шахтарем".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" легко переміг "Інгулець" і виграв Кубок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua