неділя, 31 травня 2020 16:33

"Шахтар" без надзусиль обіграв "Динамо"

Кияни мали зіграти з "Шахтарем" у березні. Фото ФК "Шахтар"

Добрий день!

Нарешті після більш ніж двомісячної паузи повертається чемпіонат України з футболу! І повертається відразу центральним матчем "Шахтар" – "Динамо". Ми пропонуємо пряму трансляцію матчу на нашому сайті.

Донеччани лідирують в чемпіонаті, випереджаючи киян на 13 балів. У гірників 59, а в динамівців – 46. Мова про боротьбу за перше місце вже не йде. Головне для підопічних Михайличенка – зачепитися за друге місце й отримати шанс на Лігу чемпіонів. Головний конкурент – "Зоря" вчора на виїзді програла "Олександрії". Тому "Динамо" має шанс піти у відрив.

Стали відомі склади команд:

"Шахтар": Пятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Кривцов, Додо, Степаненко, Патрік, Тайсон, Коваленко, Марлос, Мораєс

Запасні: Трубін, Хочолава, Болбат, Маркос Антоніо, Пихальонок, Тете, Соломон, Коноплянка, Фернандо

"Динамо": Бущан, Миколенко, Шабанов, Попов, Кенджьора, Сидорчук, Шепелев, Вербич, Буяльський, Цітаішвілі, Русин

Запасні: Бойко, Сирота, Караваєв, Кадірі, Андрієвський, Де Пена, Дуелунд, Беніто, Соль.

Команди проводять останню розминку перед матчем.

Гра почалася!

1 хв.Кияни розпочали з пресингу, який закінчили потужним ударом Русина. П'ятов на місці!

4 хв. "Шахтар" огризнувся атакою з ударом Тайсона. Не надто страшно для киян.

7 хв. Мораєс падає в карному майданчику після зіткнення з Шабановим. Без порушення.

9 хв. Цитаїшвілі оригінально обіграв суперника в центрі, але Русин усе зіпсував невдалим пасом.

12 хв. Позиційно атакує "Шахтар", кияни намагаються виходити в контратаки.

16 хв. Затяжна атака киян із трьома ударами. З великими труднощами відбилися гірники!

19 хв. М'яч забиває Сидорчук, але після перегляду Монзуль скасовує гол. Жовту картку дає Попову арбітр. Ударив Денис Степаненка.

23 хв. А тепер Ісмаїлі отримує жовту за фол на Цитаїшвілі.

25 хв. Знову затяжна атака киян, але її зриває Русин, який перебував у офсайді.

28 хв. Шепелєв утік у відрив, обвів П'ятова, але вдарив повз ворота. До того ж Монзуль зафіксувала офсайд, якого не було.

34 хв. "Шахтар" вийшов з-під пресингу киян, але Сидорчук фолом зірвав атаку гірників. Без картки поки для Сергія.

38 хв. Гол!!! "Динамо" Буяльский! Цитаїшвілі гарно вирізав на Віталія, а той на самоті в стрибку забиває в кут. Апеляції гірників ні до чого не приводять 0:1.

39 хв. Гол!! Оце то так! Гарна комбінація гірників закінчується обвідним ударом Марлоса і вже 1:1.

44 хв. "Шахтар" продовжує атакувати, ніби розсердившись на пропущений м'яч.

Перерва.

Другий тайм розпочався!

46 хв. Коваленко зрубав Вербича й отримав жовту від арбітра. Чи арбітрині?

52 хв. Кияни спробували повторити стартовий спурт, але гірники легко відбилися.

53 хв. Заміна в донеччан. Замість Коваленка вийшов Маркос Антоніо.

56 хв. Вербич відібрав м'яч у Марлоса, віддав на Русина, а Назарій зірвав атаку слабким пасом на партнерів.

58 хв. Цитаїшвілі в чистому підкаті красиво відбирає м'яч в Ісмаїлі в своєму карному майданчику.

61 хв. Ісмаїлі підключався в атаку правим флангом, упав у боротьбі з Кенджьорою і травмувався. Але все обійшлося.

66 хв. Гол!! "Шахтар". Дубль Марлоса. Удар з лінії карного майданчика виявився занадто складним для Бущана.

70 хв. Шабанов б'є з далекої відстані, але неточно. Ще не удар відчаю, але щось близьке до цього.

73 хв. Небезпечний простріл Миколенка Степаненко вибиває на кутовий, який нічим не завершується.

74 хв. Гол! Знову "Шахтар". Блискучу атаку "Шахтаря", здається, перевали захисники і поперечка, але Маркос Антоніо був першим на добиванні – 3:1.

76 хв. У киян замість Цитаїшвілі вийшов Де Пена, замість Кенджьори – Караваєв. У гірників Марлоса замінив Фернандо.

81 хв. П'ятов парирує сильний удар Сидорчука.

84 хв. Заміни в "Шахтаря". Замість Патріка й Тайсона виходять Соломон і Коноплянка.

87 хв. Коноплянка обрізався, а Де Пена пробив точно в руки голкіперу "Шахтаря".

89 хв. Дуелунду дають пограти дві останні хвилини. Вийшов данець замість Буяльського.

4 хвилини компенсує Катерина Монзуль.

90+3 Шепелєв б' є здалеку й у ворота не влучає.

Фінальний свисток фіксує перемогу "Шахтаря" – 3:1.

"Шахтар" виграє, набирає 62 бали й відривається від киян на 16 пунктів.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" без надзусиль обіграв "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua