четвер, 20 лютого 2020 19:27

"Шахтар" видряпав перемогу в "Бенфіки"

У Харкові зустрічаються лідери національних чемпіонатів

Добрий вечір!

Сьогодні в Харкові відбудеться перший матч 1/16 Ліги Європи. Донецький "Шахтар" прийматиме "Бенфіку" із Лісабона.

Обидві команди посідають перші місця в своїх національних першостях і не приховують амбіцій. "Бенфіка" мріє перервати прокляття Гуттманна й виграти нарешті фінал єврокубків. "Шахтар" прагне повторити успіх 2009 року, коли він виграв останній Кубок УЄФА.

Тим часом стали відомі склади команд.

"Шахтар":

Пятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Кривцов, Болбат, Степаненко, Патрік, Тайсон, Марлос, Коваленко, Мораес

Запасні: Шевченко, Бондар, Маркос, Майкон, Тете, Коноплянка, Сікан

"Бенфіка":

Влаходімос, Грімальдо, Рубен Діаш, Феррі, Томаш Тавареш, Таарабт, Флорентіну, Серві, Шикінью, Піцці, Сеферович

Запасні: Злобін, Нуну Тавареш, Жота, Самаріс, Рафа Сілва, Дієго Соуза, Карлос Вінісіус

Перед матчем не бракувало прогнозів. Колишній форвард гірників Віктор Грачов хотів аби його команда перемогла – 2:0. А російський журналіст Олексій Андронов стверджує, що "Бенфіці" допоможе її багатий міжнародний досвід.

На матч приїхав екс-власник "Металіста" Олександр Ярославський. З хвилини на хвилину чекають і головного тренера збірної України Андрія Шевченка.

Команди виходять на поле.

Гра почалася!

2 хв. Перспективна атака проглядалася в "Шахтаря", яку невдалим пасом зруйнував Болбат.

5 хв. Нікуди не поспішає "Шахтар", розігруючи позиційні атаки.

8 хв. Кілька атак змогли провести гості й навіть подали кутовий.

10 хв. Патрік зриває перспективну атаку "Бенфики". Алан і так під загрозою дискваліфікації, бо мав жовту картку в попередніх матчах.

14 хв. Навіс із правого флангу виконали лісабонці, але ніякої загрози для воріт "Шахтаря" не було.

18 хв. "Шахтар" грає так, ніби його влаштовує нічия – 0:0. А, може, й справді влаштовує?

20 хв. Ні, не влаштовує. Як на зло, "Шахтар" знущається з вашого коментатора!! Марлос після чудової контратаки забиває вже в порожні ворота! Але забиває з міліметрового офсайду!

23 хв. Коваленко під кутом пробиває з правого флангу, але Влаходімос легко парирує удар.

26 хв. Ще один момент. Мораєс бив після розіграшу кутового, але влучив у стіну із захисників.

31 хв. Знову заспокоїлася гра.

35 хв. П'ятов, здається, ще не торкався м'яча руками.

38 хв. Мораєс запоров перспективну атаку, не віддавши Марлосу на правий фланг.

40 хв. А тепер Марлос робить те саме, не віддавши Болбату!

44 хв Тепер гості катають м'яч на чужій половині поля. Без загроз, щоправда.

45 хв. Марлос ударив із убойної позиції, але якось кволо. Не такого удару очікував стадіон.

Все, перший тайм зіграно. Не рвуть жили команди, це м'яко кажучи!

Друга половина гри стартувала!

47 хв. І почалася вона атакою "Шахтаря". І якою атакою! Мораєс вийшов сам на сам із голкіпером, аде пробив просто у Влаходімоса.

7 ударів у площину в гірників і лише два – в "Бенфіки".

51 хв. Штанга! Пас Тайсона пройшов на Ісмаїлі, а той пробив у дальню стійку. Коваленко стрибав на добиванні, але стрибнув зовсім не туди, куди треба!

55 хв. ГОЛ!!!! Алан Патрік!!! Дотиснули гірники. Назрівав гол. Мораєс відкотив Патріку на лінії карного майданчика, а той виконав більярдний удар у кут.

60 хв. Ще одна перспективна атака "Шахтаря" закінчується кутовим. Відбилися гості.

62 хв. Гол. Класно розіграли гості й Тавареш зрівнює рахунок – 1:1.

Але судді старанно все передивилися й призначили пенальті за порушення Кривцова. Піцці розводить П'ятова й м'яч по кутах. Не вмер Гаврило, то галушкою задавило – 1:1.

70 хв. Шахтар оговтується, а фанати розважають себе піснею про Путіна.

73 хв. ГОЛ!!! Тайсон видряпав м'яч у захисника, пасує на Мораєса, а той у дотик на Коваленка. Віктор пробиває Влаходімоса чітким ударом у кут – 2:1.

77 хв. П'ятов рятує гірників. Грімальдо бив сильно, але Андрій урятував.

79 хв. Заміна в гостей. Замість Чекіньо виходить Рафа Сільва. "Шахтар" відповідає виходом Маркоса Антоніо замість Алана Патріка.

81 хв. Марлос зіпсував атаку невдалим пасом на Мораєса. Воротар прочитав і легко перехопив.

83 хв. Заміна в "Шахтарі". Коноплянка замість Марлоса.

87 хв. Тайсон затягнув із пасом і зірвав атаку своєї команди.

5 хвилин компенсує рефері.

Заміна в "Бенфіці" Замість Піцці вийшов Самаріс, а Тете в "Шахтарі" замість Тайсона.

Жовта в гостей. Флорентіно сфолив на останній хвилині.

Все. Перемога "Шахтаря" – 2:1 і важкий тиждень очікувань.

Все вирішиться за тиждень у Лісабоні.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" видряпав перемогу в "Бенфіки"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua