понеділок, 15 квітня 2019 08:20

Руслан Малиновський забитим голом допоміг своїй команді виграти матч за перше місце в чемпіонаті Бельгії

Руслан Малиновський забитим голом  допоміг своїй команді виграти матч за перше місце в чемпіонаті Бельгії
Руслан Малиновський у другому турі підряд реалізовує пенальті. Фото:Reuters

У 4 турі чемпіонської групи чемпіонату Бельгії Генк у домашніх стінах переміг "Брюгге". 3:1.

У стартовому складі господарів на поле вийшов український хавбек Руслан Малиновський та зіграв 79 хвилин, після чого був замінений.

"Генк" швидко вийшов вперед, але ще у середині першого тайму "Брюгге" відновив паритет, у другому таймі господарі отримали право на пробиття пенальті. 11-метровий реалізував українецо та вивів свою команду вперед. На 80-ій хвилині Самата встановив підсумковий рахунок у матчі.

До слова, Малиновський міг не зіграти у матчі проти "Брюгге", адже українцю загрожувала дискваліфікація на 7 матчів за фол у грі проти "Гента". Але Дисциплінарний комітет виправдав Маліновського.

Після цієї перемоги "Генк"зберіг перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії та має в активі 41 очко. "Брюгге", яке йде другим, тепер відстає на 4 залікові пункти.

Зараз ви читаєте новину «Руслан Малиновський забитим голом допоміг своїй команді виграти матч за перше місце в чемпіонаті Бельгії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua