субота, 27 березня 2021 18:15

Росія обіграла Словенію

Артем Дзюба забив двічі. Фото: Reuters

У матчі 2-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року збірна Росії переграла збірну Словенії. Зустріч проходила на стадіоні "Фішт" в Сочі і завершилася з рахунком 2:1.

На 26-й хвилині Артем Дзюба відкрив рахунок. Навіс Олександра Головіна з лівого флангу був заблокований, але м'яч вдало злетів у повітря, прилетівши на голову Дзюби. Артем зробив знижку на Далера Кузяєва, той, стоячи спиною до воріт, вже низом покотив м'яч назад на Дзюбу, і форвард технічно пробив у лівий нижній кут воріт, під штангу.

На 35-й хвилині Головін поруч з лінією штрафного отримав м'яч від Кузяєва і пробив, потрапивши в поперечину після невеликого рикошету. На підборі в центрі штрафного виявився Дзюба, який обробив м'яч, прокинув його собі на хід, пішовши від Міхи Мевлі, і знову пробив в лівий нижній кут. Через хвилину півзахисник збірної Словенії Йосип Ілічич забив гол. На 36-й хвилині Ілічич отримав м'яч від Міхи Зайця і хвацько пробив з дальньої дистанції, уклавши м'яч в правий нижній кут воріт.

Росія набрала 6 очок і очолила турнірну таблицю групи H відбору ЧС-2022. Словенія (3) - на другому місці.

Ще в одному матчі дня Чорногорія вдома перемогла Гібралтар – 4:1.

Завтра свій другий матч на турнірі проведе збірна України. Наші футболісти зіграють вдома зі збірною Фінляндії.

Зараз ви читаєте новину «Росія обіграла Словенію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua