четвер, 02 серпня 2012 13:10

Росіяни купали медалі в басейні, німці кинули товариша у воду: п'ятий день Олімпіади
32

1 серпня у Лондоні розіграли 20 комплектів нагород

Сьогодні, 2 серпня, на Олімпіаді будуть розіграні 18 комплектів нагород. Збірна Китаю продовжує впевнено очолювати таблицю медального заліку, як за загальною кількістю медалей, так і за золотими нагородами. В активі китайців 30 медалей різного ґатунку, 17 з яких - золоті, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Збірна США не відстає, і завдяки успішному виступу своїх плавців виграла вже дев'ять золотих нагород. За загальною кількістю медалей американці відстають від своїх конкурентів всього на одну нагороду - 29 медалей.

На третє місце піднялася збірна Південної Кореї, спортсмени якої вчора перемагали в гімнастиці і фехтуванні. На рахунку корейців 12 медалей, половина з яких найвищого ґатунку. Зазначимо, що корейці потіснили з третьої позиції збірну Франції.

Вчорашній день на Олімпіаді став поки найуспішнішим для збірної України. Наша команда виграла відразу три медалі. Золото в академічному веслуванні завоювала жіноча парна четвірка. Другу бронзову медаль на Олімпіаді-2012 виграла Олена Костевич, на цей раз у стрільбі з малокаліберного пістолета (дистанція 25 м). Ще одну бронзу в нашу скарбничку поклала фехтувальниця Ольга Харлан, яка стала третьою у змаганні шаблісток.

У медальному заліку збірна України посідає 13-е місце, маючи в активі дві золоті та чотири бронзові медалі.

Зараз ви читаєте новину «Росіяни купали медалі в басейні, німці кинули товариша у воду: п'ятий день Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua