неділя, 20 лютого 2011 18:36

"Рома" вмудрилася програти "Дженоа", виграючи 3:0

"Мілан" і римський "Лаціо" виграли свої матчі 26-го туру чемпіонату Італії з футболу, тоді як "Рома" зазнала прикрої поразка від "Дженоа".

Міланці в гостях взяли гору над "К'єво" - 2:1. Робіньо на 25-й хвилині відкрив рахунок, на 61-й Желсон Фернандес відновив рівновагу, вирішальний гол забив Алешандре Пато (на фото) на 82-й хвилині.

"Рома" на чужому полі вела у "Дженоа" 3:0, але програла з рахунком 3:4. У складі гостей голами відзначилися Філіп Мексес (6-а хвилина), Ніколас Бурдіссо (16-я) і Франческо Тотті (51-я), у "Дженоа" свої прізвища на табло вписали Родріго Паласіо (52-а і 74-я хвилини) та Альберто Палоскі (68-я і 85-я).

"Лаціо" вдома виявився сильнішим за "Барі" - 1:0, єдиний м'яч на рахунку Андерсона Ернанеса, який відзначився на 6-й хвилині, повідомляє РИА Новости.

Дженоа - Рома - 4:3 (0:2, 4:1)

Голи: 0:1 - Мексес (6), 0:2 - М. Бурдіссо (16), 0:3 - Тотті (51), 1:3 - Паласіо (52), 2:3 - Палоскі (68), 3 : 3 - Паласіо (75), 4:3 - Палоскі (86).

РОМА: Жуліо Сержіо, Н. Бурдіссо, Кастелліні, Мексес, Ріїсе, Сімплісіо (Менез, 64), Брігі, Перротта (Таддеї, 10), Греко, Боррієлло (Лорія, 72), Тотті.

Вилучення: Рафінья, 90 (Рома).

К'єво - Мілан - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Робіньо (25), 1:1 - Фернандес (61), 1:2 - Пато (82).

МІЛАН: Абб'яті, Робіньо, Неста, Сілва, Абате, ван Боммель, Гаттузо, Меркель (К. Боатенг, 73), Антоніні (Оддо, 46), Ібрагімович, Кассано (Пато, 65).

Вилучення: Цесар, 84 (К'єво).

Лаціо - Барі - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Ернанес (6).

Зараз ви читаєте новину «"Рома" вмудрилася програти "Дженоа", виграючи 3:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua