понеділок, 27 січня 2020 09:49

"Рома" і "Лаціо" не виявили сильнішого у римському дербі

Команди Паулу Фонсеки володіла ініціативою протягом матчу, але не змогла перемогти. Фото: ФК "Шахтар"

"Рома" і "Лаціо" не виявили сильнішого в римському дербі - 1: 1. З таким же рахунком завершився поєдинок команд і в першому колі.

Команда Паулу Фонсеки вийшли вперед у середині першого тайму зусиллями Едіна Джеко. Ще до перерви Франческо Ачербі зрівняв рахунок в поєдинку, скориставшись грубою помилкою голкіпера "Роми" Пау Лопеса. Більше команди голів не забивали, пише "Спортарена"

"Лаціо" з 46 очками йде на третьому місці Серії А, поступаючись "Ювентусу" п'ять очок. "Рома" набрала 39 очок і займає четверту позицію.

Зараз ви читаєте новину «"Рома" і "Лаціо" не виявили сильнішого у римському дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua