Сергій Ребров зміг досягти успіху в Угорщині. Фото: ФК "Ференцварош"

Український тренер 47-річний Сергій Ребров знайшов собі нове місце роботи.

Ребров став новим наставником команди з ОАЕ "Аль Айн", повідомляє офіційний сайт клубу.

Деталі співпраці поки залишаються невідомими.

Минулого сезону "Аль-Айн" завершив чемпіонат ОАЕ на шостому місці турнірної таблиці. В азіатській Лізі чемпіонів команда вилетіла на стадії кваліфікації. Після чого керівництво клубу вирішило відправити у відставку тренера португальця Педро Емануеля.

Сергій Ребров вже має досвід роботи на Близькому Сході. У сезоні 2017/18 він очолював команду із Саудівської Аравії "Аль Ахлі".

Сергій Ребров тренерську кар'єру розпочав в "Динамо", де працював в сезонах 2014/17. За цей час виграв два Кубки України та два чемпіонські титули. Останні три сезони очолював "Ференцварош". З яким здобув три чемпіонські титули та вийшов в Лігу Європи та Лігу чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «Ребров знайшов собі новий клуб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua