четвер, 17 серпня 2017 11:57

"Реал" виграв Суперкубок Іспанії
7

"Реал" повторно обіграв "Барселону"

Мадридський "Реал" обіграв "Барселону" у другому матчі за Суперкубок Іспанії і виграв трофей.

Зустріч відбулася в ніч на четвер, 17 серпня, на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді і завершився з рахунком 2:0. На четвертій хвилині півзахисник Марко Асенсіо дальнім ударом відкрив рахунок. На 39-й хвилині нападник Карім Бензема подвоїв перевагу господарів.

Зустріч пропускав форвард "Реала" Кріштіану Роналду, який був дискваліфікований за інцидент в першому матчі за Суперкубок. Гра відбулася 14 серпня на стадіоні "Камп Ноу" і завершився з рахунком 3:1 на користь гостей.

"Реал" - "Барселона" - 2:0 (перший матч - 3:1)

Голи: Асенсіо, 5, Бензема, 39

"Барселона": Тер Штеген, Маскерано, Піке (Семеду, 51), Умтіті, Роберто, Гомеш (Деулофеу, 72), Бускетс, Ракітіч, Альба (Дінь, 78), Мессі, Суарес

"Реал": Навас, Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело, Модріч, Ковачич (Каземіро, 61), Кроос (Себальос, 80), Асенсіо (Тео Ернандес, 75), Васкес, Бензема

"Реал" вдесяте у своїй історії став володарем Суперкубка Іспанії.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" виграв Суперкубок Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua