четвер, 12 квітня 2018 21:03

Реал - Ювентус: Роналду поцілував Буффона після матчу

Роналду цілує Буффона. Скріншот

Після завершення поєдинку 1/4 Ліги чемпіонів Роналду підтримав Буффона. Коли ДжиДжи давав післяматчеве інтерв'ю, де жорстко розкритикував арбітра, до нього підійшов Роналду. Португалець обійняв та поцілував голкіпера та щось сказав йому на вухо, очевидно слова підтримки.

Матч завершився неоднозначним епізодом. Арбітр на 90+3 хвилині матчу призначив пенальті в ворота "Ювентуса". А за кілька секнд Джанлуїджі отримав червону картку за суперечки та лайку на адресу арбітра. У ворота став другий воротар "Юве" Войцех Щесни. Однак впоратись з ударом Криштіану в нього шансів не було. Не врятував би і сам ДжиДжи. За сумою двох матчів "Реал" переміг "Юве" з рахунком 4:3.

Ювентус бився до останнього за путівку в півфінал та ще одну можливість підкорити ЛЧ. Однак за хвилину до овертайму все в матчі перевернулось з ніг на голову. Вочевидь легендарному голкіперу просто не судилось виграти Лігу чемпіонів в своїй кар'єрі.

Зараз ви читаєте новину «Реал - Ювентус: Роналду поцілував Буффона після матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua