середа, 26 лютого 2020 21:30

"Реал" програв удома "Манчестер Сіті"

У кожній команді лідерами є бельгійці. В "Реала" – "Азар" в "Ман Сіті" – Де Брейне

Добрий вечір!

Сьогодні в Лізі чемпіонів центральний матч усього протистояння 1/8 фіналу. "Реал" Зідана проти "Манчестер Сіті" Гвардіоли. "Городяни" стали негативними ньюзмейкерами останніх днів. Новини про їхню дискваліфікацію з єврокубків та подану вже апеляцію не сходять з новиннєвих стрічок.

У "Сіті" сьогодні останній шанс виграти Лігу чемпіонів перед дворічним баном. Перемагай "Реал" і лети на крилах мрії до Кубка чемпіонів. Програш – і через 10 років у тебе тицятимуть пальцем і казатимуть: "Це рідкісний невдаха".

У Зідана своя аура і своя мотивація. Він виграв три фінали Ліги чемпіонів із трьох спроб. І не проти, щоби виграти четвертий. Звісно, Зінедіну не хочеться, щоби казка закінчувалася. Тому нас чекає грандіозна битва.

Тим часом стали відомі склади граючих сьогодні команд. Українець Олександр Зінченко не потрапив не тільки в основний склад, але і взагалі виявився поза заявкою.

Реал Мадрид - Куртуа, Карвахаль, Варан, Менді, Рамос, Каземіро, Модріч, Іско, Вальверде, Вінісіус Жуніор, Бензема.

Манчестер Сіті - Едерсон, Менді, Отаменді, Лапорт, Уокер, Гюндоган, де Брейне, Бернарду Сілва, Родрі Ернандес, Марез, Габріел Жезус.

Команди готові розпочати гру.

1 хв. "Сіті"розпочав із затяжної атаки, але до удару в лівого захисника Менді справа не дійшла.

4 хв. Приглядаються команди. Поки особливих загострень не було.

7 хв. Якщо вони так увесь матч кататимуть м'яча, то центральний матч перетвориться на торжество занудства.

10 хвилин монстри європейського футболу показують майстерність гри без воріт.

13 хв. Вінісіус Жуніор, якого Зідан витягнув із нафталіну запасу, зумів зробити подачу з правого флангу. Це вже успіх.

16 хв. Варан ударив просто в небеса.

19 хв. Ваш автор у замішанні. Про що ж писати? Картина не змінюється на полі.

21 хв. Ох і вибух! Жезус вивалився з правого флангу на ворота Мадрида, прибрав Варана фінтом і пробив. Куртуа врятував!

24 хв. Постріл Жезуса не став пострілом Гаврила Принципа й не спровокував велику футбольну війну. Заспокоїлися команди.

29 хв. "Сіті" знову створив момент, але в останню мить удар Де Брейне заблокували.

30 хв. Менді сфолив на Модричеві і заробив жовту. Миттєво перевели м'яч мадридці на чужу половину поля, але Бензема з Вінісіусом не змогли пробити. Проснулися команди.

33 хв. Рання заміна в "Сіті". Старий і добрий Фернандіньйо замість травмованого Ляпорта.

37 хв. Жезус із Бернардо Сілвою розіграли елегантну комбінацію, але на завершальний удар сил у португальця забракло.

40 хв. Куртуа прочитав передачу Менді й випередив Жезуса.

А в паралельному матчі "Ліон" творить міні-сенсацію, ведучи проти "Ювентуса" – 1:0.

45 хв. "Реал" спробував вибігти в контратаку, але був нещадно позбавлений м'яча.

45+2. З лінії воріт винесли м'яч мадридці. Рамос зрізав після удару Жезуса, але інші захисники стояли стіною. І відразу свисток на перерву.

Відновилася гра!

48 хв. Жовта для Модрича за зрив небезпечної атаки.

50 хв. Контратаку розігнав Де Брейне, але Марез не влучив у ворота.

54. І для Вальверде жовта є.

56. Марез б'є правою, але Куртуа не спить. І тут же Тібо рятує після удару Гюндогана. В "Реала" таких шансів не було ще.

ГОЛ! Отаменді начудив і утратив м'яч. Іско пробив у протихід Едерсону. 1:0 на користь господарів. Пощастило вкотре "Реалу"

65 хв. "Сіті" пішов на облогу воріт гостей.

69 хв. "Реал" відповідає таким же тривалим випадом.

70 хв. Іско скидав на Рамоса, а той ударив на трибуни.

74 хв. Заміна в гостей. Стерлінг вийшов замість Сілви.

75 хв. Зідан відповідає виходом Бейла замість Вінісіуса.

78 хв. ГОЛ!! Жезус забиває після навісу Де Брейне – 1:1. Перевисів самого Рамоса у повітрі.

82. хв. І пенальті відразу у ворота "Реала". Збили Стерлінга й Де Брейне виводить "Сіті" вперед – 1:2!

85. Йовіч виходить у господарів замість Іско. За 5 хвилин усе перевернули Де Брейне й компанія.

86 хв. Ого-го!!! Червона картка Серхіо Рамосу за фол на Жезусові. Вдесятьох залишився Мадрид.

89 хв. А тепер "Сіті" грає в своє задоволення.

3 хвилини додав арбітр.

Все. Англійський клуб зробив упевнений крок до виходу в чвертьфінал.

В паралельному матчі міні-сенсація. "Ліон" переміг "Ювентус" – 1:0.

Матч-відповідь буде зіграно в Манчестері 17 березня.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" програв удома "Манчестер Сіті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua