вівторок, 02 березня 2021 09:13

"Реал" перервав переможну серію в чемпіонаті Іспанії

Вінісіус врятував "Реал" від поразки. Фото: REUTERS

У матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії "Реал" не зміг вдома перемогти "Реал Сосьєдад" - 1:1.

Підопічні Зінедіна Зідана володіли територіальною та ігровою перевагою протягом матчу, але реалізація моментів була не найкращою.

Гості вийшли вперед на початку 2-го тайму. "Реал" зміг врятуватися від поразки за 1 хв. до завершення гри, коли Вінісіус зміг замкнути флангову передачу.

Для "вершкових" нічия стала 1-ю після 4-ї перемог поспіль. "Реал Сосьєдад" не може перемогти в 4-му матчі поспіль.

Воротар збірної України Андрій Лунін просидів весь матч на лаві запасних "Реала".

У чемпіонаті Іспанії лідирує "Атлетико", який випереджає "Реал" та "Барселону" на 5 очок. "Реал Сосьєдад" розташувався на 5-му місці.

7 березня "Реал" прийматиме "Атлетико". Початок матчу о 17:15.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" перервав переможну серію в чемпіонаті Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua