понеділок, 08 квітня 2019 10:01

Ракицький у другому матчі поспіль забив гол зі штрафного за "Зеніт"

Український захисник петербурзького "Зеніту" Ярослав Ракицький відкрив рахунок в матчі 22-го туру Російської Прем'єр-Ліги з "Локомотивом" (рахунок 1: 0, йде другий тайм). Зустріч проходить в Москві на стадіоні "РЖД Арена".

Ракицький відзначився на 54-й хвилині, забивши гол зі штрафного удару. У минулому турі з "Оренбургом" (3: 1) українець також забив зі стандарту.

29-річний Ракицький перейшов в "Зеніт" в зимове трансферне вікно їх донецького "Шахтаря". Сума трансферу склала € 10 млн. У нинішньому сезоні він взяв участь в п'яти матчах чемпіонату Росії (всі - в основному складі), в яких став автором двох голів. Також на його рахунку чотири матчі в Лізі Європи, в яких він не відзначився результативними діями.

Зараз ви читаєте новину «Ракицький у другому матчі поспіль забив гол зі штрафного за "Зеніт"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua