неділя, 08 серпня 2010 11:58

"Сокіл" набрав перше очко на Меморіалі Забойника

Підопічні Олександра Сеуканда вирвали нічию в матчі проти словацького "Зволена".

На Меморіалі Забойника відбулися ігри третього туру. Київський "Сокіл" після двох поразок вперше не програв: наша команда добилася нічиєї в поєдинку проти "Зволена".

Після сухого першого періоду в другому словаки двічі забили у ворота Балабана. Незважаючи на складне становище, підопічні Олександра Сеуканда не здалися і в третьому періоді зуміли зрівняти рахунок - 2:2. У складі "Сокола" відзначилися Цируль і Олецький.

У серії булітів, яка проводиться по закінченні кожного матчу турніру, незалежно від його результату, українці перемогли 2:1.