понеділок, 20 серпня 2007 08:34

"Севілья" виграла Суперкубок Іспанії

Вчора в Іспанії визначився володар Суперкубка країни. У Мадриді місцевий "Реал" та "Севілья" зіграли матч-відповідь.

У першому поєдинку "Севілья" перемогла з мінімальним рахунком 1:0. Забила вона першою і у Мадриді. На 17-й хвилині відзначився Ренато. Однак уже через шість хвилин Дренте встановив рівновагу у матчі. У першому таймі глядачі побачили ще три голи, два з яких - у ворота "Реала".

На 79-й хвилині Серхіо Рамос зробив рахунок 3:3 і подарував надію уболівальникам мадридського клуба. Але два м"ячі Кануте, який у матчі оформив хет-трик, принесли трофей супернику.

"Реал" - "Севілья" - 3:5 (2:3)

"Реал": Касільяс, Серхіо Рамос, Пепе, Каннаваро, Торрес (Гуті, 46), Робіньо, Діарра, Снейдер, Дренте, Рауль (Савіола, 64), ван Ністелрой

"Севілья": Палоп, Дані Алвеш, Фасіо, Москера (Кейта, 46), Драгутіновіч, Марті, Поульсен, Ренато (Мареска, 81), Хесус Навас, Дуда (Кержаков, 71), Кануте

Голи: Ренато (17), Дренте (24), Ренато (29), Кануте (38, з пенальті), Каннаваро (45), Рамос (79), Кануте (82), Кануте (90)

Видалення: Пепе (90+1)

Зараз ви читаєте новину «"Севілья" виграла Суперкубок Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua