субота, 28 серпня 2010 10:12

"Севастополь" зіграв унічию з "Ворсклою"

Матчем між "Севастополем" і "Ворсклою" відкрився 8-й тур Прем'єр-ліги. Обидві команди своїх шанувальників голами не потішили - 0:0.

У Сімферополі на полі стадіону "Локомотив", яке було у поганому стані, вийшли команди, що знаходяться на протилежних полюсах турнірної таблиці. До того ж господарі останні чотири матчі програли, тому вони хотіли реабілітуватися за невдачі.

Хоча в підсумковому рахунку на табло так і залишилися два нулі, команди мали по кілька непоганих моментів. Небезпечнішими вони були з боку севастопольців. В першому таймі міг відзначитися новачок Агахова, оданко нігерієць не скористався позиційною помилкою Даллку.

У другому таймі у Ференчака був ще кращий момент, але після його удару м'яч зачепив спочатку капітана гостей, а потім Чеснаков п'ятою врятував свої ворота.