понеділок, 19 квітня 2010 14:17

"Рома" виграла римське дербі і очолила таблицю. Результати 34 туру Серії А.

Відбулися матчі 34 туру італійської серії А.

Після суботньої перемоги "Інтернаціонале" над "Ювентусом" (2:0) у неділю "Рома" мала обов"язково вигравати римське дербі. Однак вже на 15-й хвилині захисники Клаудіо Раньєрі припустилися помилки, дозволивши форварду "Лаціо" Томмазо Роккі відкрити рахунок.

Ще більше проблем обіцяв "вовкам" старт другої половини, коли в їхні ворота було призначено пенальті. Однак Серджо Флоккарі спрямував м"яч у руки воротареві. Можливо, саме цей епізод і став ключовим, відродивши бойовий дух "Роми".

Адже невдовзі право на 11-метровий отримала і вона. Вирок рефері взявся виконувати Мирко Вучинич, показавши супернику, як саме необхідно реалізовувати подібні спроби. Невдовзі чорногорець запропонував гравцям "Лаціо" ще один "відкритий урок", гарматним пострілом зі штрафного ледь не розірвавши сітку - 2:1.

Отже, ця перемогла підняла "Рому" на верхній щабель таблиці Серії А, де за чотири тури до фінішу вона випереджає на один пункт "Інтер". А за кілька годин до того значно погіршив свої шанси на чемпіонство "Мілан", який програв на виїзді "Сампдорії", що увійшла до зони Ліги чемпіонів УЄФА.

Форвард гостей Марко Боррієлло відкрив рахунок у середині першого тайму, однак невдовзі по перерві "россонері" залишилися у меншості після вилучення Даніеле Бонери, до того ж Антоніо Кассано покарав "Мілан" з пенальті. А в компенсований час Джанпаоло Пацціні добив підопічних Леонардо - 2:1. Відтак, вони відстали від нового лідера вже на сім очок.

У свою чергу тріумф "Сампдорії" дозволив генуезцям випередити на два пункти "Палермо", який вирвав нічию на полі "Кальярі" - 2:2, хоча ще на 87-й хвилині господарі вигравали два м"ячі. На відстані однієї перемоги позаду "Палермо" розташувався "Наполі", який завдяки дублю Езекіля Лавецці здолав "Барі" - 2:1.

Форвард "Удінезе" Антоніо Ді Натале на останній хвилині відняв у "Болоньї", що посідає четверте місце знизу, бажану перемогу - 1:1. За два очки від рятівної зони розташувалася "Аталанта", котра здолала вдома "Фіорентину" - 2:1. І нарешті "Парма" вдома поступилася "Дженоа" - 2:3, а "Катанія" зіграла внічию із "Сієною" - 2:2.

Чемпіонат Італії, 34 тур.

Лаціо - Рома - 1:2 (1:0)

Голи: 1:0 - Роккі (14), 1:1 - Вучиніч (53, пенальті), 1:2 - Вучиніч (63).

Лаціо: Муслера, Діас, Стендардо (Бьява, 7), Раду, Броккі, Маурі, Ліхтштайнер (Сараті, 65), Ледесма, Коларов, Флоккарі (Крус, 74), Роккі.

Рома: Жуліо Сержіо, Кассетті, Жуан, Бурдіссо, Ріїсе, Пісарро, Де Россі (Таддеі, 47), Перротта, Тотті (Менез, 47), Тоні, Вучинич (Бриг, 82).

Попередження: Ріїсе (25), Броккі (30), Де Россі (37), Тотті (45), Кассетті (47), Жуан (50), Коларов (53), Таддеі (88), Тоні (90), Менез ( 90).

Вилучення: Ледесма (90).

Інтер - Ювентус - 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Майкон (75), 2:0 - Ето"О (90).

Інтер: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Самуель, Дзанетті, Камбьяссо, Т. Мотта (Станкович, 47), Пандев (Балотеллі, 55), Снейдер (Мунтарі, 89), Ето"О, Міліто.

Ювентус: Буффон, Зебіна, К"єлліні, Ф. Каннаваро, Гроссо, Мело, Кьелліні (Саліхаміджич, 78), Сіссоко, Дієго, Яквінта (Амаурі, 72), Дель П"єро (Поульсен, 41).

Попередження: Самуель (19), Яквінта (19), Мело (20), Сіссоко (21), Т. Мотта (21), К"єлліні (74), Ето"О (90), Балотеллі (90).

Вилучення: Сіссоко (37).

К"єво - Ліворно - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Пелліссье (28), 2:0 - Аббрускато (88).

Аталанта - Фіорентіна - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Пінто (6), 2:0 - Тірібоккі (69), 2:1 - Монтоліво (75).

Барі - Наполі - 1:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Лавессі (28), 0:2 - Лавессі (57), 1:2 - Алмірон (76).

Кальярі - Палермо - 2:2 (1:0)

Голи: 1:0 - Коссе (28), 2:0 - Ніевес (87), 2:1 - Мікколі (88), 2:2 - Ернандес (90).

Катанія - Сієна - 2:2 (1:0)

Голи: 1:0 - Лопес (11), 1:1 - Маккароне (49), 2:1 - Бьяджанті (50), 2:2 - Вергассола (69).

Парма - Дженоа - 2:3 (0:1)

Голи: 0:1 - Паласіо (33), 0:2 - Паласіо (52), 1:2 - Дзаккардо (60), 2:2 - Боккетті (62, автогол), 2:3 - Фатік (73).

Сампдорія - Мілан - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Боррьєлло (20), 1:1 - Кассано (54, пенальті), 2:1 - Пацціні (90).

Сампдорія: Сторарі, Дзаурі, Луккіні, Россі, Циглер, Паломбо, Полі (Тіссоне, 79), Семіолі, Губерт (Манніні, 66), Кассано, Пацціні.

Мілан: Діда, Абате, Сілва, Бонера, Антоніні, Амброзіні (Дзамбротта, 47), Зеєдорф, Гаттузо, Мансіні (Оддо, 55), Роналдіньо, Боррьєлло.

Попередження: Абате (14), Антоніні (28), Бонера (45), Боррьєлло (50), Луккіні (56), Полі (66), Тіссоне (85).

Вилучення: Бонера (53).

Удінезе - Болонья - 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 - Сапата (3, автогол), 1:1 - Ді Натале (90).

Снайпери: Ді Натале (Удінезе) - 24, Дієго Міліто (Інтер) - 19, Мікколі (Палермо) - 16, Джилардіно (Фіорентіна), Пацціні (Сампдорія) - по 15, Борр"єлло (Мілан) - 14, Матрі (Кальярі), Вучинич (Рома) - по 13, Пато (Мілан), Пауло Баррето (Барі), Гамшік (Наполі), Маккароне (Сієна), Ето"О (Інтер) - по 12.

За матеріалами УЕФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Рома" виграла римське дербі і очолила таблицю. Результати 34 туру Серії А.». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua