неділя, 20 грудня 2009 12:39

"Реал" відправив у ворота "Сарагоси" шість м"ячів (ВІДЕО)

Мадридський "Реал" в матчі 15-го туру іспанською прімери вдома розгромив "Сарагосу" (6:0).

"Реал" постійно атакував, "Сарагосу" не було видно взагалі. Лише періодично гості здійснювали контрвипади, які в більшості випадків не являли собою небезпеки.

Рахунок у матчі був відкритий вже на 3-ій хвилині зустрічі: Марсело відмінним пасом урозріз послав м"яч на Ігуаїна, який з 7-ми метрів послав м"яч у сітку воріт.

Ближче до середини тайму Ван дер Ваарт подвоїв перевагу своєї команди. Знову в ролі асистента виступив Марсело.

Трьома хвилинами пізніше Ван дер Ваарт, замкнувши навіс з правого флангу у виконанні Серхіо Рамоса, записав на свій рахунок дубль.

Пройшло ще декілька хвилин, як Ігуаїн у витонченій манері також записав на свій рахунок дубль.

Після перерви биття аутсайдера чемпіонату продовжив Кріштіану Роналду. Ну а довершив погром, Карім Бензема, який вийшов на заміну.

"Реал" набрав 37 очок і тепер на два пункти відстає від лідера національної першості каталонської "Барселони".

Реал - Сарагоса 6:0

Голи: Ігуаїн, 3, 34, вандер Ваарт, 26, 28, Роналду, 50, Бензема, 71

За матеріалами LiveSport.Ru

Зараз ви читаєте новину «"Реал" відправив у ворота "Сарагоси" шість м"ячів (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua