понеділок, 20 грудня 2010 10:33

"Реал" переміг у меншості: результати 16-го туру Примери

Ледве здалося, що "Барселона" піде на перерву з чотирма очками переваги над "Реалом", як своє слово сказав Анхель Ді Марія. Гол футболіста збірної Аргентини приніс мадридцям перемогу над "Севільєю", незважаючи на вилучення Рікарду Карвалью в середині другого тайму.

Втім, "Барса" взяла своє днем раніше, розгромивши у міському дербі "Еспаньол" з результатом 5:1. Для "блауграна" та перемога стала десятою поспіль.

Ще міцніше на третьому місці влаштувався "Вільяреал", а ось "Еспаньол" поступився четвертою сходинкою "Валенсії", яка взяла вгору над "Реал Сосьєдадом".

16-й тур

Леванте - Атлетік - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Габілондо (10), 1:1 - Кайседо (21), 1:2 - Хаві Мартінес (73).

Вільярреал - Мальорка - 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Касорла (11), 1:1 - де Гузман (28), 2:1 - Россі (35, пенальті), 3:1 - Нілмар (51).

Депортиво Ла-Корунья - Спортінг Хіхон - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Артілес Оліва (12), 1:1 - Д. Кастро (89).

Еспаньол - Барселона - 1:5 (0:2, 1:3)

Голи: 0:1 - Педро (19), 0:2 - Хаві (30), 0:3 - Педро (60), 1:3 - Освальдо (63), 1:4 - Вілья (76), 1:5 - Вілья (84).

"Барселона": Вальдес, Дані Алвес, Пуйоль, Піке, Абідаль, Бускетс (Маскерано, 79), Іньєста (С. Кейта, 86), Хаві, Вілья, Мессі, Педро (Боян, 88).

Реал Сосьєдад - Валенсія - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Хабі Прієто (23, пенальті), 1:1 - Тіно (45), 1:2 - Адуріс (90).

Осасуна - Сарагоса - 0:0 (0:0, 0:0)

Альмерія - Хетафе - 2:3 (2:1, 0:2)

Голи: 1:0 - Калу Уче (7), 2:0 - Ульоа (24), 2:1 - дель Мораль (29), 2:2 - Міку (48), 2:3 - Боатенг (70).

Малага - Атлетіко - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Тіагу (22), 0:2 - А. Домінгес (66), 0:3 - Тіагу (70).

Реал - Севілья - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Ді Марія (77).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Пепе, Карвалью, Арбелоа, Ді Марія, Ласс, Озіл (Альбіоль, 78), Хедіра (Педро Леон, 62), Роналду, Бензема (Гранеро, 62).

Вилучення: Карвалью, 63 (Реал), Дабо, 90 (Севілья).