середа, 12 серпня 2009 08:10

"Молодіжка" зіграє у фіналі Меморіалу Лобановського (ВІДЕО)

Молодіжна збірна України зіграє у фіналі Меморіалу Валерія Лобановського, який проходить на полях Бородянки та Києва. У першому матчі турніру команда Павла Яковенко обіграла Іран - 2:1.

У першому таймі суперники обмінялися м"ячами. На 30-ій хвилині відзначився київський динамівець Роман Зозуля, а через вісім хвилин Хайясафі з пенальті відновив рівновагу.

На початку другого тайму Яковенко випустив на полі Володимира Лисенко і форвард харківського "Металіста" приніс "синьо-жовтим" перемогу. На 84-ій хвилині після його удару зі штрафного м"яч рикошетом від захисника дезорієнтував воротаря іранців і влетів по центру воріт. В кінці поєдинку українці могли зміцнити свою перевагу, але Касьян не зміг переграти кіпера, а Лисенко з вигідної позиції не влучив у дальній кут воріт.

Суперником української збірної у фіналі стала збірна Туреччини, яка впевнено переграла збірну Німеччини з рахунком 3:1.

VII Меморіал В.В.Лобановського.

Україна (U-21) - Іран (U-21) - 2:1 (1:1)

Голи: Зозуля (30), Лисенко (84) - Хайясафі (38, з пенальті).

Україна (U-21): Бойко, Фартушняк (Микицей, 56), Ракицький (Матвеєв, 64), Курилов, Селін (Родіна, 72), Морозюк (Пашаєв, 56), Голодюк, Коноплянка (Федорчук, 64), Ярмоленко (Лисенко, 56), Зозуля (Чеснаков, 64), Васін (Касьян, 72).

Збірна Німеччини (U-21) - Збірна Туреччини (U-21) - 1:3 (0:1)

Терикон, Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Молодіжка" зіграє у фіналі Меморіалу Лобановського (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua