неділя, 13 грудня 2009 18:52

"Мілан" зазнав домашньої поразки від "Палермо"

"Мілан" перервав десятиматчову безпрограшну серію в чемпіонаті Італії, поступившись на своєму полі "Палермо" з рахунком 0:2, і віддалився від "Інтера" в турнірній таблиці.

Обидва голи "Палермо" забив у другому таймі: на 49-й хвилині відзначився Фабріціо Мікколі, на 62-й - Марко Брешіано.

Міланський "Інтер" на останніх хвилинах пропустив м"яч у відповідь від "Аталанти" і завершив домашню зустріч внічию - 1:1. Міланці догравали матч у меншості - на 65-й хвилині за другу жовту картку достроково відпочивати відправився Уеслі Снейдер.

РИА Новости
Зараз ви читаєте новину «"Мілан" зазнав домашньої поразки від "Палермо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua