вівторок, 17 березня 2009 09:28

"Металіст" програв команді першої ліги

Харківський "Металіст" провів товариський матч в Криму, де підопічні Мирона Богдановича Маркевича готуються до зустрічі з київським "Динамо". Протистояла харків"янам луцька "Волинь".

Поле на стадіоні в Нижній Кутузовці, під Алуштою, залишало бажати кращого і вже в першому таймі "Металіст" пропустив. Створені ж моменти розтратили форварди, зокрема, кращий з моментів був у Зезе.

У другому таймі Бордіян обігрався з партнером і вискочив на ворота по центру, зрівнявши рахунок. В кінці матчу Бажан, який залишився наодинці відразу з декількома гравцями суперників, відбив 2 удари впритул, проте у результаті був вимушений капітулювати, 1:2.

"Металіст": Бажан, Бутенко, Конюшенко, Литвяк, Березовчук, Бордіян, Барилко, Асеведо, Войтенко, Лозовий, Зезе.

Основний склад, який відіграв зустріч з Шахтарем повністю, сьогодні проходив відновні заходи.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" програв команді першої ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua