неділя, 14 листопада 2010 14:48

"Майнц" програв утретє поспіль

"Майнц", який у свій час лідирував у чемпіонаті Німеччини з футболу, зазнав третьої поразки поспіль.

У суботу в рамках 12-го туру "Майнц" на своєму полі зазнав поразки від "Ганновера" - 0:1. Єдиний гол у цій зустрічі забив португальський легіонер "Ганновера" Сержіу Пінту на 44-й хвилині.

На 68-й хвилині зустрічі гості залишилися вдесятьох після вилучення з поля Стіва Черундоло, але "Майнц" не зміг скористатися чисельною перевагою.

У результаті у "Майнца", який виграв стартові сім ігор бундесліги, залишилося 24 очки, він ділить 2-3 місця з леверкузенським "Байєром". У "Ганновера" стало 19 очок, він з середини турнірної таблиці піднявся на 5-е місце.

12-й тур

Санкт-Паулі - Байєр - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Р. Аугусто (81).

Кельн - Боруссія М - 0:4 (0:0, 0:4)

Голи: 0:1 - Бобаділья (51), 0:2 - Бредлі (70), 0:3 - де Камарго (82), 0:4 - Бобаділья (90).

Вердер - Айнтрахт - 0:0 (0:0, 0:0)

Вольфсбург - Шальке 04 - 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Графіте (11), 2:0 - Джеко (33), 2:1 - Еду Гонсалвеш (39), 2:2 - Хунтелар (75).

Кайзерслаутерн - Штутгарт - 3:3 (0:2, 3:1)

Голи: 0:1 - Бока (19), 0:2 - Какау (32), 0:3 - Гентнер (50, пенальті), 1:3 - Міцанскі (58), 2:3 - Ілічевіч (76), 3 : 3 - Абель (78).

Майнц - Ганновер 96 - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - С. Пінту (44).