неділя, 06 грудня 2009 16:24

"Кривбас" поступився донецькому "Шахтарю"

Донецький "Шахтар" на виїзді без особливих проблем розібрався з криворізьким "Кривбасом" - 0:2.

Незважаючи на те, що в першому таймі господарі виглядали досить впевнено, рахунок відкрив "Шахтар". На 31-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота "Кривбаса". 11-метровий удар успішно реалізував Фернандіньйо - 0:1.

Остаточний рахунок зустрічі було встановлено вже в компенсований час матчу. Гол забив нападник "Шахтаря" Гладкий.

"Кривбас" - "Шахтар" 0:2 (0:1)

Голи: Фернандіньйо, 31 (пен.), Гладкий, 90 +2

"Кривбас": Хіді, Булку, Карпенко, Сердюк, Аголлі, Богомазов (Жданов, 61), Максимов, Бартулович, Бюлюкбаші (Мелащенко, 82), Штурко, Каракевич (Кобахідзе, 46)

"Шахтар": П"ятов, Срна, Чижов, Ракицький, Кобін, Левандовскі (Хюбшман, 59), Фернандіньйо, Ілсіньйо (Гай, 16), Кравченко (Рац, 61), Вілліан, Гладкий