пʼятниця, 16 липня 2010 08:57

"Карпати" розгромили свого першого суперника в Європі

Підопічні Олега Кононова у столиці Ісландії практично вирішили всі питання щодо переможця у парі "Рейк"явік" - "Карпати".

Повернення "Карпат" до Європи відбулося і вдалося на славу. Шкода тільки, що в Україні гру побачити змогли далеко не всі.

Після не зовсім вдалого першого тайму у другому підопічні Олега Кононова розставили все по своїх місцях. Ледве арбітр дав свисток про відновлення гри, як Гурулі відкрив рахунок. Протягом десяти хвилин Ткачук та Батіста довели рахунок до розгромного - 3:0, і через тиждень львів"яни можуть почувати себе спокійно.

Ліга Європи.

Другий кваліфікаційний раунд

"Рейк"явік" (Ісландія) - "Карпати" - 0:3

Голи: Гурулі (46), Ткачук (51), Батіста (57).

"Рейк"явік": Мельдскред, Г. Сігурдссон, Гудйонсон, Фіннбогасон, Такефуса (Крістьянссон, 70), Арнарсон (Жордана, 60), Рутгерс, Б. Сігурдссон, Хаукссон, Гуннарссон (Йонссон, 60), Ейнарссон.

"Карпати": Тлумак, Мілошевіч, Тубіч, Годвін (Габовда, 80), Кожанов (Зеньов, 61), Гурулі, Петрівський, Худоб"як, Ткачук, Батіста (Нену, 65), Авелар.

За матеріалами Турнир

Зараз ви читаєте новину «"Карпати" розгромили свого першого суперника в Європі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua