середа, 07 квітня 2010 09:17

"Інтер" завершив лігочемпіонівську епопею ЦСКА

Московський ЦСКА програв міланському "Інтеру" в матчі у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і припинив боротьбу в цьому турнірі. 6 квітня армійці поступилися італійській команді в Москві на стадіоні "Лужники" з рахунком 0:1.

Єдиний гол у матчі з ЦСКА "Інтер" забив вже на шостій хвилині зустрічі - ударом зі штрафного ворота Ігоря Акінфєєва вразив півзахисник міланського клубу Веслі Снейдер.

Більшу частину другого тайму армійці грали в меншості - Чіді Одіа на 49-й хвилині отримав другу жовту картку і був вилучений з поля. Протягом матчу гравці ЦСКА провели кілька небезпечних атак, але зрівняти рахунок не змогли.

У першому матчі 1/4 фіналу, що відбувся 31 березня в Мілані, "Інтер" також переміг з рахунком 1:0 (завдяки голу Дієго Міліто). Суперником італійського клубу в півфіналі турніру стала іспанська "Барселона", яка того ж дня на своєму полі розгромила лондонський "Арсенал".