неділя, 19 липня 2009 10:40

"Динамо" забило "Чорноморцю" п"ять "сухих" голів (ВІДЕО)

У матчі 1-го туру чемпіонату України київське "Динамо" розгромило одеський "Чорноморець", забивши п"ять сухих м"ячів.

Кияни відкрили рахунок вже на 4-ій хвилині - Кравченко виконав навіс з правого флангу, Мілевський кивком голови ввів в оману воротаря, і м"яч залетів в дальній нижній кут воріт гостей. На 15-ій хвилині у ворота "Чорноморця" був призначений пенальті - після подачі кутового рукою притримали Вукоєвича і арбітр не вагаючись вказав на "точку".

Мілевський впевнено реалізував одинадцятиметровий. А на 41-ій хвилині Мілевський віддав на Гусєва, Олег змістився в центр, обіграв захисника і лівою ногою метрів з 18-ти пробив у ближню дев"ятку воріт суперника - 3:0.

Після перерви "Динамо" продовжило розгром гостей. На 55-ій хвилині Кравченко без перешкод прорвався по центру і віддав м"яч лівіше на хід Ярмоленку, який вийшов один на один і упевнено переграв Ширяєва вігнавши м"яч потужним ударом точно під поперечину.

І вже на 80-ій хвилині Белецький намагаючись віддати пас на партнера попав в корпус Корреа, Карлос вискочив на рандеву з бідним Ширяєвим і переграв його пробивши під ближню штангу і встановивши остаточний рахунок - 5:0.

"ДИНАМО" (Київ) - "ЧОРНОМОРЕЦЬ" (Одеса) - 5 : 0

Голи: Кравченко (4), Мілевський (16 п.), Гусєв (41), Ярмоленко (55), Корреа (80)

"Динамо": 1.Шовковский, 3.Бетао, 5.Вукоєвич, 10.Мілевский(К), 11.Єрьоменко, 14.Кравченко (7.Корреа, 61), 20.Гусєв (4.Гіоане, 74), 30.Каддурі, 34.Хачеріді, 36.Нінкович (77.Гільєрме, 83), 70.Ярмоленко.

Запасні: 55.Рибка, 29.Мандзюк, 49.Зозуля.

"Чорноморець": 12.Ширяєв, 3.Мельник (39.Васін, 71), 5.Шандрук, 7.Касьянов, 9.Левіга, 11.Нудний (6.Райчевіч, 59), 13.Белецький(К), 19.Діденко (10.Косирін, 63), 24.Яценко, 28.Ребенок, 37Грішко.

Запасні: 1.Руденко, 8.Бондаренко, 20.Гуменюк, 55.Бабіч.

За матеріалами LiveSport.Ru, Sport.ua

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" забило "Чорноморцю" п"ять "сухих" голів (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua