четвер, 06 березня 2008 08:25

"Челсі" впевнено перемагає "Олімпіакос". Результати 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Вчора визначилися ще три чвертьфіналісти ліги чемпіонів. "Челсі" після нульової нічиєї з "Олімпіакосом" на виїзді, вдома впевнено переміг грецький клуб (3:0) і завоював путівку у наступний раунд змагань.

"Рома", як і два тижні тому на своєму полі, перемогла "Реал" 2:1. Матч запам"ятався також одинадцятьма жовтими картками та вилученням Пепе на 71-й хвилині. Напруженою була і зустріч, у якій "Шальке-04" у серії післяматчевих пенальті переміг "Порту". У складі португальського клубу на 82-й хвилині червону картку отримав Фусіле.

"Інтер" та "Ліверпуль" свій матч зіграють 11 березня.

1/8 фіналу Ліги чемпіонів. 5 березня

"Челсі" - "Олімпіакос" - 3:0 (перший матч - 0:0)

Голи: Баллак (5), Лемпард (25), С. Калу (48)

"Реал" "Рома" - 1:2 (1:2)

Голи: Рауль (75) - Таддеі (73), Вучініч (90+2)

Вилучення: Пепе (71)

"Порту" - "Шальке-04" - 1:0 (у серії післяматчевих пенальті 4:1) (0:1)

Гол: Лісандро (86)

Пенальті: Лучо Гонсалес (+), Алвеш (-), Лісандро (-) - Рафінья (+), Ракітіч (+), Алтинтоп (+), Джермейн Джонс (+)

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" впевнено перемагає "Олімпіакос". Результати 1/8 фіналу Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua