понеділок, 05 жовтня 2009 11:25

"Челсі" впевнено обіграв "Ліверпуль". Всі результати чемпіонату Англії

"Челсі" переміг "Ліверпуль" у центральному матчі 8-го туру чемпіонату Англії з футболу, одноосібно очоливши турнірну таблицю англійської Прем"єр-ліги.

Поєдинок на "Стемфорд Брідж" завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Підопічні Карло Анчелотті набрали 21 очко і випередили "Манчестер Юнайтед", в активі якого 19 балів. "Ліверпуль" з 15 очками ділить 4-5 місця з "Арсеналом", попереду них розташувався "Тоттенхем" (16).

Голи було забито в другому таймі. Хав"єр Маскерано помилився в центрі поля, господарі організували швидку атаку, яку завершив Ніколя Анелька, замкнувши вивірену передачу свого напарника Дідьє Дрогба. Івуарійський форвард став співавтором і другого гола: в компенсований час відзначився Флоран Малуда, який вийшов на заміну.

Капітан збірної Німеччини Міхаель Баллак оговтався від травми і відіграв за "Челсі" всі 90 хвилин. Юрій Жирков знову провів зустріч у запасі.

Тур завершиться в понеділок, коли "Астон Вілла" прийме "Манчестер Сіті".

Англійська Прем"єр-ліга. 8-й тур

"Челсі" - "Ліверпуль" - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Анелька (60), 2:0 - Малуда (90).

"Арсенал" - "Блекберн" - 6:2 (3:2, 3:0)

Голи: 0:1 - Н"Зонзі (4), 1:1 - Вермален (17), 1:2 - Данн (30), 2:2 - ван Персі (33), 3:2 - Аршавін (37), 4:2 - Фабрегас (57), 5:2 - Уолкотт (75), 6:2 - Бендтнер (89).

"Вест Хем" - "Фулхем" - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - К. Коул (16), 1:1 - Ден. Мерфі (47, пенальті), 1:2 - Гера (57), 2:2 - Станіслас (90).

"Евертон" - "Сток Сіті" - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Хут (50), 1:1 - Осман (55).

"Бернлі" - "Бірмінгем" - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Ст. Флетчер (53), 2:0 - Бікей (62), 2:1 - Себ. Ларссон (90).

"Болтон" - "Тоттенхем" - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Гарднер (3), 1:1 - Кранчар (33), 2:1 - К. Девіс (69), 2:2 - Чорлука (73).

"Вулверхемптон" - "Портсмут" - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Йебда (19).

"Халл Сіті" - "Віган" - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Ян Венегоор оф Хесселінк (60), 2:0 - Джованні (68), 2:1 - С. Сінклейр (87).

"Манчестер Юнайтед" - "Сандерленд" - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Д. Бент (7), 1:1 - Бербатов (51), 1:2 - Кен. Джонс (58), 2:2 - А. Фердинанд (90, автогол).

"Астон Вілла" - "Манчестер Сіті"

5 жовтня. "Вілла Парк", 22.00.

РИА Новости, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" впевнено обіграв "Ліверпуль". Всі результати чемпіонату Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua