субота, 04 квітня 2009 18:44

"Борусія" позбавила "Герту" лідерства

У матчі 26-го туру бундесліги "Герта" приймала на своєму полі дортмундску "Борусію" (1:3).

Гості відкрили рахунок в середині першого тайму. Хайнал зробив передачу на Олександра і швейцарець грамотно розпорядився м"ячем, пославши той у в правий кут - 0:1.

На 54-ій хвилині другого тайму берлінці зуміли зрівняти рахунок. Раффаель завдав чарівного удару з лівого кута штрафного майданчика. Проте через десять хвилин "Борусія" знов вийшла вперед. Деде виконав подачу, а Себастьян головою замкнув передачу - 1:2.

Вже на 84-ій контратака гостей закінчилася ударом Нельсона з передачі Нурі Сахіна, остаточно вирішивши питання про переможця цього матчу - 1:3.

Після цього матчу "Герта" з 49 очками займає третє місце, у "Борусії" 40 очок і 8 місце.

Герта - Борусія Д 1:3

Голи: Раффаель, 53 - Фрай, 25, Кель, 63, Вальдес, 83

Герта: Дробни, А.Фрідріх, фон Берген, Шимуніч, Родней, Дардаї (Качар, 67), Сісеро, Еберт (Домовчійскі, 67), Ніку (Пантеліч, 67), Раффаель, Воронін

БД: Вайденфеллер, Овомойєла, Суботіч, Ф.Сантана, Деде, Кель, Куба (Лі, 78), Сахін, Хайнал, Фрай (Зідан, 74), Вальдес (Кульманн, 84)

Попереджені: Воронін