понеділок, 15 листопада 2010 11:11

"Баварія" виграла баварське дербі: результати 12-го туру бундесліги

Незважаючи на незабитий пенальті Маріо Гомес все одно став героєм баварського дербі з "Нюрнбергом", так як два його голи допомогли "Баварії" перемогти з рахунком 3:0 і піднятися на шосте місце в бундеслізі.

Мюнхенці вирвалися вперед вже на десятій хвилині, коли Гомес з близької відстані замкнув простріл Даніеля Праньїча. Потім форвард збірної Німеччини заробив пенальті, з якого Філіп Лам на початку другого тайму подвоїв рахунок. За 15 хвилин до кінця той же Гомес головою послав м'яч у ціль після подачі Франка Рібері з кутового. Була у Гомеса і можливість оформити хет-трик, але 11-метровий, призначений за знос у штрафному майданчику Томаса Мюллера, він не реалізував.

У результаті "Баварія" піднялася на шосте місце - кращий результат сезону, а "Нюрнберг" опустився на десяте. У другому недільному матчі гол Папісса Сіссе в доданий час приніс "Фрайбургу" перемогу над "Хоффенхаймом" (1:0) і вивів команду на четверту позицію. У 12 турах сенегалець відзначився вже вдесяте.

Після перемоги над "Гамбургом" з рахунком 2:0 відрив "Боруссії" зріс до семи очок. "Майнц" не зміг підтримати запропонований Дортмундом темп і в суботу зазнав третьої поразки поспіль - 0:1 від "Ганновера". Це дозволило "Байєру", який узяв гору над "Санкт-Паулі" (1:0), наздогнати "Майнц" за очками і вийти на друге місце.

12-й тур

Хоффенхайм 1899 - Фрайбург - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Сіссе (90).

Баварія - Нюрнберг - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Гомес (10), 2:0 - Лам (57, пенальті), 3:0 - Гомес (75).

"Баварія": Бутт, Лам, Демічеліс (Брено, 46), ван Бюйтен, Праньїч, Тимощук, Оттль, Алтинтоп (Мюллер, 56), Швайнштайгер, Крос (Рібері, 71), Гомес.

Санкт-Паулі - Байєр - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Р. Аугусто (81).

Кельн - Боруссія М - 0:4 (0:0, 0:4)

Голи: 0:1 - Бобаділья (51), 0:2 - Бредлі (70), 0:3 - де Камарго (82), 0:4 - Бобаділья (90).

Вердер - Айнтрахт - 0:0 (0:0, 0:0)

Вольфсбург - Шальке 04 - 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Графіте (11), 2:0 - Джеко (33), 2:1 - Еду Гонсалвеш (39), 2:2 - Хунтелар (75).

Кайзерслаутерн - Штутгарт - 3:3 (0:2, 3:1)

Голи: 0:1 - Бока (19), 0:2 - Какау (32), 0:3 - Гентнер (50, пенальті), 1:3 - Міцанскі (58), 2:3 - Ілічевіч (76), 3 : 3 - Абель (78).

Майнц - Ганновер 96 - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - С. Пінту (44).

Боруссія Д - Гамбург - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Кагава (49), 2:0 - Барріос (70).

Бомбардири: Гекас (Айнтрахт) - 11, П. Сіссе (Фрайбург) - 10, Гомес (Баварія), Барріос (Боруссія Дортмунд), Графіте, Джеко (обидва - "Вольфсбург"), Хунтелар (Шальке-04) - по 7.

За матеріалами Sports.ru, УЄФА

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" виграла баварське дербі: результати 12-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua