субота, 07 листопада 2009 18:59

"Баварія" не змогла обіграти "Шальке"

Мюнхенська "Баварія" не змогла потішити своїх уболівальників перемогою. "Баварія" задовольнилася нічийним результатом в домашньому матчі з "Шальке", і в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини опустилася на восьме місце.

Господарям пощастило відкрити рахунок під кінець півгодини гри. Мюнхенці отримали право на штрафний неподалеко від правої бровки. На ударній позиції опинився ван Бюйтен. Залишалося лише потрапити в порожні ворота.

Проте втримати переможний рахунок до перерви "Баварія" не змогла. І знову результативним виявився розіграш стандартного положення. Хоча і обійшлося без рикошету - Матіп головою підкоригував траєкторію польоту м"яча, і той опинився у воротах - 1:1.

Шанс подарувати "Баварію" перемогу був у Тимощука. Але на 77-ій хвилині українець, отримавши м"яч від Гомеса, вискочив один на один і в боротьбі із захисником пробив повз ворота.