неділя, 01 листопада 2009 12:14

"Барселона" втратила перемогу на останніх хвилинах

"Барселона" зберегла лідерство в чемпіонаті Іспанії з футболу після матчу дев"ятого туру проти "Осасуни".

Зустріч пройшла в суботу, 31 жовтня, в Памплоні і завершилася внічию - 1:1 (0:0). У складі "Барси" на 71-й хвилині відзначився Сейду Кейта. Гол у відповідь був забитий господарями поля на першій хвилині доданого часу. Автором м"яча став захисник "Барселони" Херард Піке, який забив гол у свої ворота.

Українець Дмитро Чигринський вийшов на поле в стартовому складі і був замінений на 61-й хвилині матчу.

У турнірній таблиці "Барселона" на одне очко випереджає мадридський "Реал", який у суботу здобув перемогу над "Хетафе". В активі "Барси" після дев"яти матчів 23 очки.

Результати інших суботніх матчів іспанської першості: "Херес" - "Севілья" - 0:2, "Атлетік" (Більбао) - "Атлетіко" (Мадрид) - 1:0.

РИА Новости

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" втратила перемогу на останніх хвилинах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua