пʼятниця, 19 березня 2010 16:48

"Арсенал" і "Закарпаття" зіграли "сухий" матч

У стартовому матчі 21-го туру Прем"єр-ліги "Арсенал" і "Закарпаття" за мінімальної кількості глядачів голів не забивали - 0:0.

Кожна з команд, які вийшли на поле стадіону "Динамо", хотіла набрати три очки. У другій частині сезону команда Грозного ще не вигравала, зігравши всі три матчі внічию.

Ужгородцям зараз потрібно обов"язково набирати очки, тому що до закінчення чемпіонату все менше матчів, а команда ніяк не може вибратися з "зони вильоту".

Команди створили небагато гольових моментів. У першому таймі Гомес не використав вихід сам на сам з Ревою, на початку другого половини вже Мазілу аналогічно "пробачив" гостей. Також відзначимо гру воротаря Бабенка, який дуже надійно відіграв всі 90 хвилин.

Годулян в підсумку зафіксував нічию - 0:0. Ця нічия стала для "Арсеналу" вже четвертою у 2010 році.

Прем"єр-ліга.

21-й тур

"Арсенал" - "Закарпаття" - 0:0 (0:0)

"Арсенал": Рева, Шершун, Шоава, Єщенко (Коркішко 79), Грицай, Данілов, Захаревич, Богданов, Шахов, Мазілу, Шацьких

"Закарпаття": Бабенко, Браїла, Комарницький, Давидов, Малигін, Леандро, Болохан, Микуляк (Алексєєв, 46, Бойко, 77), Райчевіч, Іванов, Гомес

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" і "Закарпаття" зіграли "сухий" матч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua