середа, 08 листопада 2017 20:11

П'ятов забив, але не врятував Україну від програшу словакам

Арбітр не зарахував гол П'ятова в ворота словаків. Фото: dnpr.com.ua

У п'ятницю, 10 листопада, збірна України проведе у Львові товариський матч проти Словаччини.

Раніше шляхи команд вже перетиналися. Було це в рамках кваліфікації до Євро-2016. Перша зустріч відбулася 8 вересня 2014 року в Києві, на "Олімпійському" і завершилася невдачею для збірної України. Господарі поля активно почали, створивши ряд перспективних атак. Проте, пропустили першим. У центральній зоні провалився Ракицький, і Мак, підібравши м'яч біля лінії штрафного, точно вдарив низом. Сам захисник "Шахтаря" в цей вечір провів далеко не найкращий свій матч, постійно помиляючись в вигідних ситуаціях.
А реальний шанс в України відігратися був за хвилину, але м'яч після гарматного пострілу Ярмоленка з-за меж штрафного з відскоком від землі пролетів у сантиметрах від штанги. Ще один вбивчий момент українці створили перед перервою, але Степаненко після навісу від Едмара не зміг на дальній штанзі переграти кіпера гостей.

У другому таймі два супершанси мав Едмар, але спочатку пробив у штангу, а потім - вище воріт. В самому кінці на розіграш кутового прибіг П'ятов і заштовхав м'яч у сітку, але суддя гол не зарахував.

(відео дивитися з 2.10)

Відбір Євро-2016. Україна-Словаччина - 0:1

Гол: Мак, 17

Україна: 12. П'ятов, 17. Федецький, 5. Кучер, 20. Ракицький, 13. Шевчук В., 6. Степаненко, 21. Едмар, 2. Ковальчук К. (до 66 '), 8. Зозуля, 9. Гусєв О. (до 81 '), 7. Ярмоленко

Заміни: 18. Безус (c 66 '), 19. Громов (c 81')

Запасні: 1. Бойко, 23. Безотосний, 3. Ордець, 10. Шахов, 14. Макаренко Е., 15. Хомченовський, 16. Морозюк, 22. Ребенок, 4. Будковський, 11. Гладкий

Попередження: Степаненко 27 ', Ракицький 37', Безус 71 ', Федецький 77', Едмар 82 '

Словаччина: 1. Козачік, 5. Дьомбер, 15. Губочан, 2. Пекарік, 4. Дюріца, 19. Куцка, 20. Мак (до 91 '), 22. Печовські, 7. Вайсс-молодший. (До 67 '), 17. Хамшик, 11. Німець (до 64')

Заміни: 13. Кісс (c 64 '), 10. Стох (c 67'), 21. Дюриш (c 91 ')

Запасні: 12. Новота, 23. Дубравка, 8. Геде, 9. Шестак, 3. Михалик, 6. Міхал Брезнанік, 14. П'ячек, 16. Сілвестр, 18. Чікош

Попередження: Куцка 35 ', Дюріца 37', Німець 63 ', Кісс 86'

Матч Україна - Словаччина відбудеться 10 листопада на "Арені Львів". Початок о 20:00, текстовий онлайн - Gazeta.ua.

Під керівництвом тренерського штабу Андрія Шевченка збірна України посіла 3-е місце у відборі на КС-2018 і не потрапила до стикових матчів.

У своїй групі Україна пропустила вперед команди Ісландії та Хорватії. У 10 матчах синьо-жовті здобули 5 перемог, програвши тричі і зігравши двічі внічию.

Збірна Словаччини також не потрапила до плей-оф, виявившись найгіршою серед команд, які посіли друге місце.

Зараз ви читаєте новину «П'ятов забив, але не врятував Україну від програшу словакам». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua