понеділок, 27 лютого 2012 10:19

П'ятка Роналду, рятівник Мессі, розгром "Сарагоси": результати 25 туру іспанської Прімери

В іспанській Примері відбулися матчі 25 туру.

Чудовий удар Ліонеля Мессі зі штрафного допоміг "Барселоні" здолати "Атлетико" (2:1), а "Реал" завдяки голу Кріштіану Роналду переграв "Райо Вальєкано" (1:0). Мадридці продовжують упевнено лідирувати в турнірній таблиці, випереджаючи каталонців на 10 очок.

У грі з "Атлетико" підопічні Хосепа Гвардіоли вирвалися вперед на 36-й хвилині, коли з передачі Цеска Фабрегаса відзначився підключився до атаки захисник Даніел Алвес. Незабаром після перерви колумбієць Фалькао відновив рівновагу ефектним ударом з льоту, але вирішальне слово за дев'ять хвилин до кінця сказав Мессі, який чудово закрутив м'яч у сітку зі штрафного.

Дев'яту перемогу в "прикладі" поспіль здобув "Реал", цього разу зламавши опір сусідів з "Райо Вальєкано". Долю матчу вирішив Роналду, на 54-й хвилині точно пробив п'ятою в дальній кут після розіграшу кутового. Команда Жозе Моурінью оборотів не зменшує і виглядає беззаперечним фаворитом в боротьбі за чемпіонський титул.

Третю позицію займає "Валенсія", яка поступилася на своєму полі "Севільї" з рахунком 1:2. Вирішальний м'яч за 20 хвилин до фінального свистка записав собі в актив півзахисник Хесус Навас. В інших матчах "Реал Сосьєдад" виявився сильнішим за "Мальорки" (1:0), "Осасуна" переграла "Гранаду" (2:1), а "Вільяреал" розійшовся миром з учасником Ліги Європи УЄФА "Атлетіко" (2:2) .

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Вільярреал - Атлетік - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Маркос Сенна (11), 1:1 - Льоренте (62), 1:2 - Сусаета (66), 2:2 - Нілмар (68).

Райо Вальєкано - Реал Мадрид - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Роналду (54).

РЕАЛ МАДРИД: Касільяс, Арбелоа, Рамос, Пепе, Марсело (Гранеро, 81), Кака (Коентрау, 61), Хедіра, Алонсо, Озіл, Ігуаїн (Кальехон, 76), Роналду.

Валенсія - Севілья - 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Тіно Коста (25), 1:1 - Медель (36), 1:2 - Навас (70).

Осасуна - Гранада - 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Некунам (26), 2:0 - Лекіч (29), 2:1 - Мікель Ріко (31).

Реал Сосьєдад - Мальорка - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Агіррече (79).

Атлетіко - Барселона - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Дані Алвес (36), 1:1 - Фалькао (49), 1:2 - Мессі (81).

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес (Куенка, 72), Пуйоль, Маскерано, Абідаль, Хаві, Бускетс, Іньєста, Санчес (Піке, 85), Мессі, Фабрегас (Педро, 79).

Расінг - Спортинг Хіхон - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Барраль (42), 1:1 - Стуані (74, пенальті).

Бетіс - Хетафе - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Хорхе Моліна (51), 1:1 - Дорадо (55, автогол).

Малага - Сарагоса - 5:1 (1:1, 4:0)

Голи: 0:1 - Аранда (23), 1:1 - Себа (45), 2:1 - да Сільва (67, автогол), 3:1 - Демічеліс (77), 4:1 - Іско (79), 5:1 - Рондон (88).

Еспаньол - Леванте - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Вальдо (24), 1:1 - Калу Уче (75), 1:2 - Рубен Суарес (89).