середа, 15 липня 2009 18:25

П"ять команд прем"єр-ліги вилетіли з Кубка Росії

П"ять команд  прем"єр-ліги вилетіли з Кубка Росії

Московський ЦСКА вибув з розіграшу Кубка Росії з футболу. В 1/16 фіналу цього турніру армійці поступилися футбольному клубу "Урал", який представляє Свердловську область. Матч проходив в Катеринбургу і завершився перемогою "Уралу" з рахунком 1:0. ЦСКА став п"ятим клубом прем"єр-ліги, що вилетів з Кубка країни.

На відміну від інших клубів прем"єр-ліги, які 15 липня програли свої матчі Кубка Росії, ЦСКА виставив на гру з "Уралом" основний склад. У перерві тренер армійців Зіко зробив дві заміни і випустив на поле бразильців Вагнера Лава і Даніела Карвальо. Проте, вже через 10 хвилин після відновлення гри нападаючий "Уралу" Володимир Шишелов відкрив рахунок. Гол Шишелова став єдиним у матчі.

Раніше з розіграшу Кубка Росії вибули чотири клуби прем"єр-ліги: московський "Локомотив", підмосковний "Сатурн", краснодарська "Кубань" і самарські "Крилья Совєтов". "Локомотив" програв хабаровській "СКА-Енергії" (1:2), "Сатурн" поступився "Луч-Енергії" з Владивостока (0:3), "Кубань" програла новосибірському "Сибіру" (0:1), а "Крилья" - ФК "Челябінськ" (1:2).

У 1/8 фіналу "СКА-Енергія" зіграє з "Луч-Енергією", а "Сибір" - з "Уралом". Суперником "Челябінська" стане переможець матчу "Аланія" - "Томь", який, як і решта зустрічей 1/16 фіналу Кубка Росії, пройдуть пізніше 15 липень.

Кубок Росії

1/16 фіналу

15 липня

Урал - ЦСКА - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Шишелов (56).

СКА-Енергія - Локомотив - 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Коновалов (36), 2:0 - Гарбуз (44), 2:1 - Муджірі (53, пенальті).

Луч-Енергія - Сатурн - 3:0 (2:0)

Голи: 1:0 - Міхальов (22), 2:0 - Міхальов (29), 3:0 - Дедечко (84).

Незабитий пенальті: Сапета (28, воротар).

Сибір - Кубань - 1:0 (0:0)

Гол: 1:0 - Молош (84, пенальті).

Вилучення: Жавнерчик (57, друге попередження).

Челябінськ - Крилья Совєтов - 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Нізовцев (22), 2:0 - Сергієнко (26), 2:1 - Савін (49).

За матеріалами Лента, Sports.ru.

Зараз ви читаєте новину «П"ять команд прем"єр-ліги вилетіли з Кубка Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua