понеділок, 25 лютого 2013 08:28

ПСЖ переміг "Марсель" у дебютному матчі Бекхема

Бекхем допоміг відзначитися Ібрагімовичу ФОТО: Reuters

Колишній півзахисник збірної Англії з футболу Девід Бекхем дебютував у складі французького ПСЖ. Про це повідомляє Agence France-Presse.

37-річний півзахисник вийшов на заміну у грі 26-го туру чемпіонату Франції з "Марселем". Бекхем з'явився на полі на 76-й хвилині за рахунку 1:0 на користь ПСЖ, замінивши Хав'єра Пасторе. На 11-й хвилині захисник "Марселя" Ніколя Н'Кулу відправив м'яч у свої ворота.

На 91-й хвилині зустрічі англієць віддав передачу Жеремі Менезу, після прострілу якого відзначився форвард ПСЖ Златан Ібрагімович. Матч так і завершився з рахунком 2:0 на користь паризької команди.

Після 26 матчів ПСЖ лідирує у турнірній таблиці чемпіонату Франції. На рахунку команди 54 очки. На другому місці йде "Ліон", в активі якого 51 бал. "Марсель" займає третю сходинку з 46 очками.

Бекхем підписав контракт із ПСЖ 31 січня. Угода розрахована на п'ять місяців, вся зарплата англійського гравця піде на благодійність, повідомляє "Лента".

ПСЖ - Марсель 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 11, автогол Нкулу, 2:0 - 90 Ібрагімович.

ПСЖ - Сірігу, Жайе, Алекс, Арман, Максвелл, Верратті (Шантом, 76), Матюіді, Пасторе (Бекхем, 76), Лукас Моура (Менез, 84), Лавессі, Ібрагімович.

Марсель - Манданда, Фанні, Лукас Мендес, Нкулу, Морель, Ромао, Кадір (Сугу, 76), Вальбуена, Бартон, Жиньяк, А. Айю.

Попередження: Морель (48), Нкулу (62).

Зараз ви читаєте новину «ПСЖ переміг "Марсель" у дебютному матчі Бекхема». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua