неділя, 28 липня 2013 10:18

"Пропустили курйозний гол" - "Ворскла" програла донецькому "Металургові"

"Ворскла" і "Металург" зіграли під проливним дощем ФОТО: vorskla.com.ua

Донецький "Металург" у гостях обіграв полтавську "Ворсклу". Зустріч 3-го туру української прем'єр-ліги у Полтаві завершилася з рахунком 1:2. Гол у складі донеччан забив Річард Даніло, а ще один гол створив Вадим Сапай, зрізавши м'яч у власні ворота. Наприкінці зустрічі Сапай реабілітувався, відігравши один гол, але цього виявилося замало.

"Металург" набрав чотири очки у стартових трьох турах. Що стосується полтавців, то в їх активі така ж кількість очок.

"Хлопці почали непогано, контролювали м'яч. Потім пропустили, будемо говорити, курйозний гол. Трохи це психологічно позначилося на команді. Другу половину першого тайму ми провалили. У перерві ми говорили гравцям, що нічого не втрачено, треба виходити і грати. Треба було відіграватися і перемагати. Але знову - рикошет і автогол, але це не вина Сапая. За рахунку 2:0 хлопці йшли до останнього. Були моменти в Янузі і Міщенка.

Фізичний стан у хлопців відмінний. Дуже добре працювали фланги. Можливо, ми трохи зловживали навісами. У штрафному у "Металурга" є Чечер, який виграє все повітря. Коли використовували прострільні передачі - моменти були", - сказав після матчу головний тренер полтавської "Ворскли" Анатолій Момот.

Ворскла (Полтава) - Металург Д (Донецьк) - 1:2

Голи: Кампос, 31 (0:1); О'Ді, 49 (0:2); Сапай, 89 (1:2).

Ворскла - Непогодов, Пердута, Чеснаков, Сапай, Даллку, Васілакі (Будник, 53), Дедечко, Ребенок, Маркоскі, Кривошеєнко (Міщенко, 62), Янузі.

Металург Донецьк - Паньків, Польовий, О'Ді, Чечер, Морозюк, Макрідіс, Даніло (Голайдо, 64), Лазіч (Нельсон, 61), Димитров (Прийма, 74), Мкртчян, Жуніор.

Попередження: Ребенок, 34; Даллку, 67; Дедечко, 70; Маркоскі, 84 - Чечер, 44.

Зараз ви читаєте новину «"Пропустили курйозний гол" - "Ворскла" програла донецькому "Металургові"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua