пʼятниця, 12 травня 2017 21:49

Приречена "Волинь" нічого не змогла протиставити "Сталі"

"Сталь" без праці відвезла з Луцька три очки. Фото: pfcstal.com

29-й тур УПЛ відкривався в Луцьку матчем "Волинь" - "Сталь". Команда Віталія Кварцяного мінімально поступилася, 0:1. Єдиний м'яч забив Роман Дебелко.

Перший тайм повністю залишився за гостями. Незважаючи на відчутну перевагу, "сталевари" відзначилися лишень раз: на 18 хвилині провалився лівий фланг "хрестоносців", після чого Дебелко вдало замкнув фланговий простріл. Наприкінці першої половини матчу гравець "Волині" Логінов пішов прямою ногою на Васіна, за що отримав від арбітра Пасхала другу жовту картку.

На 70 хвилині Васін міг зняти всі питання, але з ударом Дениса впорався Неділько. За десять хвилин до кінця основного часу Герасимюк не реалізував побачення з Бандурою. Також в компенсований час Карікарі з метра не поцілив у площину.

У лучан лишається сім очок. "Сталь" набрала 37 пунктів та перегнала "Ворсклу".

В 30 турі "Волинь" зіграє проти "Зірки"; "Сталь" в дербі прийматиме "Дніпро".

"Волинь" - "Сталь" - 0:1 (0:1)

"Волинь": Віталій Неділько, Юрій Тетеренко (Дмитро Задерецький, '88), Миха Горопевшек, Роман Никитюк, Сергій Логінов, Анатолій Діденко (Олександр Чепелюк, '60), Редван Мемешев (Андрій Ляшенко, '21), Владислав Шаповал, Олег Герасимюк, Юрій Романюк, Сергій Петров

"Сталь": Олександр Бандура, Антон Кравченко, Мілош Стаменкович, Артем Шабанов (Микола Іщенко, '72), Павло Пашаєв, Леандро Да Сілва, Максим Каленчук, Роман Карасюк, Едгар Малакян (Бій Деул, '63), Денис Васін, Роман Дебелко (Кваме Карікарі, '39)

"Волинь" вже фактично вилетіла з УПЛ: за борги перед екс-гравцем Стевичем з клубу зняли 6 очок.

Зараз ви читаєте новину «Приречена "Волинь" нічого не змогла протиставити "Сталі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua