пʼятниця, 22 березня 2019 08:40

Поразки Росії та Білорусі, перемога Казахстану. Матчі першого дня кваліфікації відбору до Кубка Європи 2020

Еден Азар двічі розписався у воротарх збірної Росії. Фото:REUTERS

Збірна Бельгії будинку в першому матчі відбору на Євро-2020 обіграла команду Росії 3: 1.

Бельгійці відкрили рахунок в матчі на 15-й хвилині. Юрі Тілеманс прекрасним ударом з лінії карного майданчика поцілив у кут воріт гостей. Але росіяни відігралися через хвилину. Тібо Куртуа подарував м'яч Денису Черишеву і той вразив уже порожні ворота. В кінці першого тайму Бельгія знову вийшла вперед, Еден Азар заробив пенальті і сам же його реалізував.

На 88-й хвилині матчу Азар оформив дубль і приніс бельгійцям три очки. У компенсований час Росія і зовсім залишилася в меншості. Червону картку отримав Олександр Головін.

Бельгія - Росія 3: 1

Голи: Юрі Тілеманс 15, Еден Азар 45 (пен.), Еден Азар 88 - Денис Черишев 16

У стартовому турі групи С збірна Нідерландів на своєму полі крупно обіграла Білорусь - 4: 0. Героєм зустрічі став нападник "Помаранчевих" Мемфіс Депай, який оформив дубль.

Вже на першій хвилині зустрічі Депай перехопив невдалий пас захисника білорусів Шитова на воротаря і відправив м'яч у сітку. Через 12 хвилин форвард вдало асистував Війнальдум, якому ніхто не заважав вразити ворота ударом метрів з 7-ми.

Свій другий в матчі гол Депай забив після перерви, реалізувавши пенальті. Остаточний рахунок вже під завісу зустрічі встановив ван Дейк, якому асистував все той же Депай.

Нідерланди - Білорусь 4: 0

Голи: Депай 1, Вейналдум 21, Депай 55 (пен.), Ван Дейк 86

В іншому матчі групи Північна Ірландія обіграла Естонію - 2: 0.

Північна Ірландія - Естонія 2: 0

Голи: Макгинн 56, Девіс 75 (пен.)

У відбірковому матчі на Євро-2020 збірна Хорватії на своєму полі не без проблем обіграла Азербайджан.

Гості першими відкрили рахунок у матчі після точного удару Раміля Шейдаева. Перед перервою хорвати відігралися зусиллями Борна Баришич.

У другій половині гри господарі довго не могли забити переможний м'яч, але за десять хвилин до фінального свистка Андрій Крамаріч таки приніс хорватам три очки.

Голи: Барам Кайяль 55 - Андраж Шпорар 48

Збірна України зіграє сьогодні свій перший матч відобру в гостях проти збірної Португалії. Початок гри о 21. 45.

Зараз ви читаєте новину «Поразки Росії та Білорусі, перемога Казахстану. Матчі першого дня кваліфікації відбору до Кубка Європи 2020». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua