Маючи успішну кар"єру в НХЛ Понікаровський торік повідомив, що він прийняв канадське громадянство, і здавалося, що зв"язок талановитого гравця з Україною розірваний. Але у четвер прес-служба Федерації хокею України повідомила про бажання Олексія Понікаровського виступити в складі збірної України на чемпіонаті світу в Японії.
"Я пишаюся тим, що я українець. І я хочу допомогти збірній України. Якщо тренери довірять мені місце в складі, я приєднаюся до збірної. Єдина причина з якої моє бажання може не здійснитися, це вдала гра "Торонто" у серії плей-офф" - наводить слова Олексія прес-служба федерації.
Нагадаємо, що цього року Україна буде грати в Першому дивізіоні чемпіонату світу, виборюючи путівку до елітного дивізіону.
Чемпіон
×
Коментарі