Ексклюзиви
пʼятниця, 25 листопада 2011 13:26

Помер помічник Валерія Лобановського на Євро-1988

Помер помічник Валерія Лобановського на Євро-1988

Заслужений тренер СРСР Сергій Мосягін помер у п'ятницю у віці 73 років, повідомив агентству "Р-Спорт" керівник департаменту з інформаційної політики Російського футбольного союзу (РФС) Микола Комаров.

Мосягін привів збірну СРСР до золотих медалей на юніорському чемпіонаті світу в 1977 році. Працюючи помічником головного тренера збірної СРСР Валерія Лобановського, завоював з національною командою срібло чемпіонату Європи 1988 року.

Зарубіжний період тренерської кар'єри фахівця припав на роботу з юнацькою і олімпійськими збірними ОАЕ на початку 90-х.

 

Почав грати в 1952 року в Подільському в юнацькій команді, виступав на першості Московської області. Грав за "Динамо-2" в турнірах КФК. Після армії грав у клубній команді МВО (1956-58), виступав за збірну Таманської дивізії.

Будучи студентом ГЦОЛІФК, грав за СКІФ (Москва) в студентському чемпіонаті (1959-62). Двічі запрошувався до команди вищої ліги - в 1962 в дубль "Динамо" і в 1963 - "Нефтчі" (Баку). Мосягін в обох випадках відмовив, мотивувавши своє рішення бажанням довчитися і стати тренером. Розкритися як футболісту йому завадили травми колін.

У 1963 перейшов на тренерську роботу, в "Знамя труда" (Орєхово-3уево). У 1967-70 - старший тренер юнацької збірної РРФСР, відповідав за дві команди - "Юність Росії" і "Школярі Росії".

У 1971-73 (за липень) - головний тренер "Зеніт" (Іжевськ), при ньому команда претендувала на вихід в 1-у лігу. У 1973 (з серпня) - тренер Управління футболу Спорткомітету СРСР, в 1974-75 (до серпня) допомагав Валентину Миколаєву в молодіжній збірній СРСР.

У 1975 (з вересня) -78, 1981-82, 1984-85 - головний тренер юнацької та юніорської збірних СРСР.

1980 - головний тренер "Пахтакор" Ташкент.

Тренер збірної СРСР - 1979, 1983, 1986 (з травня) -90 (по червень). Тренер збірної та головний тренер олімпійської та юнацької збірних ОАЕ - 1990 (з жовтня) - 1992 (за вересень).

Зараз ви читаєте новину «Помер помічник Валерія Лобановського на Євро-1988». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.08.2012 20:41:15Ежик95.84.130.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

В субботу похороны, а мать ребенка не приедет, т.к. боится наказания со стороны гос.органов.
Мать 5-х детей (виновных в смерти) сейчас живет в свое удовольствие, а её дети в детском доме и за собой вины не чувствует.Вот теперь скажите где справедливость и в чем виновен этот ребенок, чтоб заслужить такую смерть???????

16.08.2012 13:07:16Евгения82.207.121.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Девочку очень жалко, это происшествие потрясло меня до глубины души ( до слёз ). Ублюдки ростут, сколько в детской душе может быть злобы, зависти..."Сукины дети"подругому не могу их назвать. Надеюсь на то, что когда виновным исполниться 14 лет их обязательно посадят и там с ними сделают тоже, что и они с этой бедной маленькой беззащитной девочкой!!!!!!!!

16.08.2012 12:36:31Тавр178.94.193.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

когда видишь этих современных малолетний долбошлепов, почему то очень хочется пожелать что б люди перестали размножаться... ((((

15.08.2012 23:49:25Slavent93.178.220.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Цікава статистика за останні місяці- згвалтували, спалили, побили, згвалтували кийком і де? Можна навіть адрес далі не читати =Юго-восток? Висновок який-це все гени дикунського кацапського населення, яке завезли з Расеи матушки. Ну щось не чути, щоб таке творилося в Західній Україні....

22.10.2012 11:22:3577791.124.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

шо ты мелеш, бык колхозный.

16.08.2012 01:39:58Мила81.163.129.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Не согласна с Вами,наговариваете...Очень много происшествий и в Западной Украине.Беспредел по всей стране.

15.08.2012 22:46:01пакость82.145.210.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вообще не понимаю,при чем тут кацапы или бандеровцы,если речь вообще идет о том,насколько в жестоком обществе мы живем(это видно и по комментам тоже-лишь бы в морду кому плюнуть).Часто наблюдаю,как играют дети на площадках-нет слов,деспоты.Кто главный,где чья территория,кто богаче...И это теперь,а когда вырастут?Что же с нами делает государство,если мы,чтоб прокормить своих детей,вынуждены выезжать черти куда,бросая их на чужих людей.Что за жаждой денег-мы не видим,во что превращаются наши дети,беря кстати пример с нас?А вы тут-кацапы,бандеры.И дети ваши вырастут такими же нацистами.

15.08.2012 22:45:03пакость82.145.210.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Вообще не понимаю,при чем тут кацапы или бандеровцы,если речь вообще идет о том,насколько в жестоком обществе мы живем(это видно и по комментам тоже-лишь бы в морду кому плюнуть).Часто наблюдаю,как играют дети на площадках-нет слов,деспоты.Кто главный,где чья территория,кто богаче...И это теперь,а когда вырастут?Что же с нами делает государство,если мы,чтоб прокормить своих детей,вынуждены выезжать черти куда,бросая их на чужих людей.Что за жаждой денег-мы не видим,во что превращаются наши дети,беря кстати пример с нас?А вы тут-кацапы,бандеры.И дети ваши вырастут такими же нацистами.

15.08.2012 21:42:23штурмбаннфюрер178.210.135.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Чому Господь до такого допускає ?

15.08.2012 21:35:15ангел82.145.208.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Pуззкiй мiр в душах маленьких кацапенят

17.09.2012 17:00:40Вірянин37.55.241.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ангелу Це проблема всієї планети. Ти як ангел, повинен знати про ці часи.

15.08.2012 22:30:25Дмитрий, Киев176.36.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну ты и мразь.

15.08.2012 21:06:00Я93.75.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

мдя... 5 детей от года до 11 лет забили 4-х летнюю? вы с мозгами дружите хоть иногда?

15.08.2012 20:32:03ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ86.141.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
16.08.2012 03:03:11ЪЪЪ ты мразь94.179.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Что-бы тебя так отписдили, [Видалено]

15.08.2012 20:42:01Андрій95.135.98.--
  • 27+
  • 0-
  • Відповісти

Ага точно кацапе......"правду" кажеш - "бандерівка" в Севастополі виховувала дітей......Придумай дурбелику лапотний щось краще...Тобі вже скрізь напевне Бандерівці ввижаються, заглянь під своє ліжко -там вони теж є! ....От тобі маєш кацапи,от тобі маєш їх "культура"!!!

15.08.2012 20:40:03Читачка188.230.39.--
  • 20+
  • 0-
  • Відповісти

У тебя хоть что-то человеческое есть?

15.08.2012 20:57:56ALEX ALEX93.73.192.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

От человеческого у онного - только жопа и голова. Первой он говорит, а во вторую ест.

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути