четвер, 02 грудня 2021 20:06

Підручний прийшов 23-м - українці залишилися без медалей у спринті на Кубку світу з біатлону

Дмитро Підручний є лідером збірної України з біатлону. Фото: biathlon.com.ua

У шведському Естерсунді завершилася чоловіча спринтерська гонка в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону.

Найкращим у складі збірної України став Дмитро Підручний, який з одним промахом у пасиві став 23-м.

Артем Дудченко посів 44 місце, решта не кваліфікувалася до гонки переслідування.

Виграв спринт швед Себастьян Самуельссон, компанію йому на п'єдесталі пошани склали французи Емільєн Жаклен та Кантен Фійон Майє.

4 грудня жінки побіжать гонку переслідування. В цей же день у чоловіків буде естафета.

Зараз ви читаєте новину «Підручний прийшов 23-м - українці залишилися без медалей у спринті на Кубку світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua